Survivor’da son eleme adayı! En zor ada konseyi…

Survivor 2021’un 25 Nisan tarihli bölümünde, 4. dokunulmazlık oyunu gerçekleşti ve kazanan takım ödüle hak kazandı. Ayrıca eleme adayı da belirlendi ve adayların kim olduğu merak konusu oldu.

Survivor’da son eleme adayı kim? Survivor 4. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı ve ödül neydi? En zor ada konseyi nasıl geçti? İşte detaylar:

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre, Survivor 2021’in son eleme adayı belli oldu. 4. dokunulmazlık oyununu kazanan takım ödüle hak kazandı. Ancak eleme adayları arasından biri adaya veda edecek.

Sabah gazetesinde yer alan haberde ise, 25 Nisan tarihli bölümde Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ve eleme adayı kim oldu soruları yanıt buldu. TV8’de yayınlanan bölümde, heyecan dolu anlar yaşandı.

Posta gazetesi ise, Survivor 4. dokunulmazlık oyununu kimin kazandığını ve eleme adaylarını merak edenler için ayrıntılı bilgileri paylaştı.

Mynet gazetesinde ise, haftanın son dokunulmazlığını kimin kazandığı ve eleme adaylarının kimler olduğu detaylı bir şekilde açıklandı.

Son dakika haberlerine göre, Survivor 2021’de eleme adayları arasından biri adaya veda edecek. Bu heyecan dolu bölümü kaçırmamak için TV8’i takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Survivor 2021’de son eleme adayı kim oldu?
Son eleme adayı henüz açıklanmadı.

– Survivor 4. dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı ve ödül neydi?
Hangi takımın kazandığı ve ödülün ne olduğu henüz açıklanmadı.

– En zor ada konseyi nasıl geçti?
Ada konseyi ile ilgili detaylı bilgi henüz açıklanmadı.

Yorum yapın