12 En İyi Dizüstü Bilgisayar (2023): MacBooks, Windows, Chromebook’lar

Herhangi bir dizüstü bilgisayar satın almak büyük bir karardır. Başka bir tane almadan önce birkaç yıl boyunca kullanabilirsiniz ve birçok marka, model ve çip konfigürasyonu arasından seçim yapmanız gerekmektedir. Şanslısınız ki, geçtiğimiz yıl birçok yeni modeli test ettik. İşte şu anda satın alabileceğiniz en iyi dizüstü bilgisayarlarımız.

Tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu veya tüm çeşitli donanım jargonunun ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, Nasıl Bir Dizüstü Bilgisayar Satın Alınır kılavuzumuzu mutlaka okuyun. Ayrıca en iyi bilgisayar satın alma rehberlerimizi, En İyi MacBooks, En İyi Ucuz Dizüstü Bilgisayarlar, En İyi Oyun Dizüstü Bilgisayarlar ve En İyi Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantaları arasında göz atın.

Temmuz 2023 güncellemesi: En son Framework dizüstü bilgisayar, MacBook Air, LG Gram SuperSlim, Asus Zenbook 14, Lenovo Yoga Book 9i ve Lenovo IdeaPad 5’i ekledik.

Gear okuyucuları için özel teklif: Sadece 5 dolar karşılığında (25 dolar indirimli) WIRED’a abone olun. Bu, WIRED.com’a sınırsız erişim, tam Gear kapsamı ve yalnızca abonelere özel bültenleri içerir. Abonelikler, her gün yaptığımız işi finanse etmemize yardımcı olur.

Bu rehberde Scott Gilbertson, Brenda Stolyar, Christopher Null, Adam Speight ve Andrew Williams da katkıda bulunmuştur.

Yorum yapın