“Google Pixel Tablet, 4 Renk Seçeneğiyle Geliyor – Oyun Dünyasında Heyecan Yarattı”

Google, ChromeOS işletim sistemine öncelik vermesi ile birlikte Android tablet pazarını terk etmişti. Ancak uzun yıllar sonra bu pazara geri dönmeye karar veren firma, geçtiğimiz yıl Pixel Tablet’i tanıtmıştı. Şimdi ise cihazdan gelen yeni sızıntılar, birçok detayı gözler önüne seriyor.

Pixel Tablet, Tensor G2 işlemcisinden ve 8GB RAM’den gücünü alacak. Ayrıca cihaz, Android 13 işletim sistemine sahip olacak ve iki farklı depolama seçeneği sunacak. Her iki model de kutudan şarj ve hoparlör istasyonu ile çıkacak. Pogo pinleri ile çalışacak bu istasyon, tableti Nest Hub benzeri bir akıllı ekrana çevirecek.

Cihazın 4 farklı renk seçeneğine sahip olacağı bilinse de, tüm renk seçenekleri henüz açıklanmadı. Yeşil ve bej seçeneklerine sahip olacağı bilinen cihaz, alüminyum gövdeye sahip olacak ve nanoseramik bir boya ile porselen hissi uyandıracak.

Google’un yeni tabletinin haziran ayında satışa sunulması bekleniyor. Bu sızıntılar, Pixel Tablet hakkında merak edilen birçok soruya cevap verirken, cihazın özellikleri ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Yorum yapın