Motorola Razr 40 Ultra, Geekbench testinde ortaya çıktı ve oyun severler için heyecan verici özellikler sunuyor!

Motorola, bu yıl piyasaya sürmeyi planladığı iki katlanabilir telefonuyla gündemde. Motorola Razr 2023, Razr Plus (Razr Ultra) ve Razr Lite modelleri arasında yer alacak olan cihazların sızıntılarına dair haberler gelmeye devam ediyor. Son olarak, orta seviye üye olarak tanımlanan Motorola Razr Plus 2023, Geekbench’te göründü.

Geekbench listesinden elde edilen bilgilere göre, Motorola Razr Plus 2023, belirli pazarlarda Motorola Razr 40 Ultra olarak adlandırılacak. Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle test edilen model, tek çekirdekte 1285, çoklu çekirdekte ise 3810 puan aldı. Ancak, Snapdragon 8 Gen 2’nin ortalama 1524 ve 4597 puana ulaştığını hatırlatmakta fayda var.

Ekran görüntüsüne göre, Razr Plus 2023 8GB RAM ve Android 13 işletim sistemiyle desteklenecek. Yakın zamanda sızdırılan bilgilere göre, cihaz 6,7 inç boyutlarında katlanabilir AMOLED ekran, FHD+ çözünürlük ve 144Hz yenileme hızı sunacak.

Motorola Razr 2023’ün render görüntüleri de ortaya çıktı. Selefinden daha küçük bir kapak ekranıyla geleceği ortaya çıkan cihazın, Razr Plus 2023 ise 3 inç veya daha büyük bir kapak ekranıyla sektörde bir ilke imza atması bekleniyor.

Telefonların tanıtım tarihi olarak ağustos ayı işaret ediliyor. Motorola’nın, katlanabilir telefon pazarındaki iddiasını artırmak için bu yeni modellerle ne gibi yenilikler sunacağı merak konusu.

Yorum yapın