Realme 11 için lansman tarihi açıklandı: 200MP kamera ve daha fazlasıyla yeni bir oyun deneyimi!

Realme 11 serisinin lansman tarihi açıklandı: 200MP kamera ve daha fazlası\”

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme, 2022 yılında piyasaya sürdüğü Realme 10 serisinin halefi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Realme 11 serisi için bir süredir sızıntılar ortaya çıkıyordu ve bugün Realme sessizliğini bozarak yeni akıllı telefonların lansman tarihini açıkladı.

Realme, merakla beklenen Realme 11 serisinin Mayıs ayında piyasaya çıkacağını doğruladı. Ayrıca paylaşılan tanıtım görseli, yeni akıllı telefonların dairesel bir kamera adasına sahip olacağını gösteriyor.

Realme 11, Realme 11 Pro ve Realme 11 Pro Plus modellerinden oluşacak akıllı telefon ailesinin özellikleri henüz tam olarak açıklanmadı. Ancak, Realme 11 Pro Plus modeli için bazı özellikler ortaya çıktı.

Realme 11 Pro Plus modeli, 1080p çözünürlük sunan 6.7 inç kavisli OLED ekrana sahip olacak. Kamera bölümünde ise amiral gemisi telefona 1/1.4” boyutunda 200MP Samsung ISOCELL HP3, 8MP ultra geniş ve 2MP makro sensörleri eşlik edecek. Kaputun altında 16 GB’a kadar RAM, 1 TB depolama ve 2.6 GHz hızlarda yeni bir Dimensity 7xx yonga seti bulunacak. Ek olarak, 5.000mAh pil kapasitesi ile eşleştirilen cihaz, 80W veya 100W olmak üzere iki hızlı şarj seçeneğiyle gelecek.

Realme 11 serisi, özellikle kamera özellikleri ve hızlı şarj seçenekleriyle dikkat çekiyor. Realme’nin bu yeni serisi, Mayıs ayında piyasaya sürülecek ve tüketiciler tarafından merakla bekleniyor.

Yorum yapın