Realme 11 serisinin teaser görüntüleri sızdı: İşte tasarımı!

Realme 11 serisinin tasarımı belli oldu! Mayıs ayında tanıtılması beklenen Realme 11 serisi hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı. Realme 11, 11 Pro ve 11 Pro Plus modellerinden oluşacak olan telefonların tasarımı, Xiaomi 13 Ultra’yı andıran dairesel bir kamera adasına sahip olacak. Bu dairenin ortasında birincil kamera, çevresinde ise bir adet led flaş ve yardımcı sensörler bulunacak. Cihazın ses ve güç düğmeleri ile çerçevenin sağ tarafına konumlandırılması bekleniyor.

Realme 11 Pro ve Pro Plus modellerinde 120Hz yenileme hızı sunan 6,7 inç kavisli OLED ekran yer alacak. Her iki cihaza, 67W ve 100W hızlı şarj destekli 5.000mAh pil ve henüz tanıtılmayan bir MediaTek Dimensity 7xx yonga seti eşlik edecek. Realme 11 Pro Plus modelinde ise 1/1.4” boyutunda 200MP Samsung ISOCELL HP3, 8MP ultra geniş ve 2MP makro sensörlerinden destek alacak. Realme 11 Pro modelinin ise 108MP birincil kamera ile vitrine çıkması bekleniyor.

Realme 11 serisinin tasarımı hakkında paylaşılan teaser görüntüleri, ailede yer alacak tüm modellerin benzer tasarım hatlarını koruması bekleniyor. Her ne kadar sızıntı kaynağı, görüntülerin hangi modele ait olduğunu açıklamamış olsa da, heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Realme 11 serisi, Mayıs ayında vitrine çıkacak ve teknoloji severler tarafından büyük bir ilgiyle takip edilecek.

Yorum yapın