“Samsung, Galaxy S20 FE’ye oyun severler için yeni bir güncelleme getiriyor!”

Samsung, Android pazarında liderlik koltuğuna oturduğu son yıllarda, geçmiş nesil cihazları için de önemli adımlar atıyor. Samsung’un en uygun fiyatlı amiral gemisi olarak görülen Galaxy S20 FE, firmanın yeni güncellemesi ile Galaxy S23 serisi ile tanıtılan Image Clipper özelliğine kavuşuyor.

Galaxy S23 serisi ile tanıtılan Image Clipper özelliği, Galeri ve Samsung Internet uygulamasındaki görsellerden obje seçmeyi sağlıyor. Geçtiğimiz aylarda Galaxy S21 FE cihazlarına eklenen bu özellik, şimdi de Galaxy S20 FE’ye geliyor. Nisan 2023 güvenlik yamasını barındıran G781BXXU5HWCH kod adlı güncelleme, şimdilik bazı Avrupa ülkelerinde 5G model için yayınlanmış durumda. Bu güncelleme, bahsi geçen ülkelerde sevilen Image Clipper’ı beraberinde getiriyor.

Önümüzdeki haftalarda küresel olarak yayınlanacak olan güncelleme, her pazara bu özelliği getirmeyebilir. Eğer Galaxy S20 FE kullanıyorsanız, düzenli olarak güncellemeleri kontrol etmenizi öneririz.

Samsung’un bu güncelleme politikasının, kullanıcıların eski cihazlarını da güncel tutmasına olanak sağlayarak, müşteri memnuniyetini arttırdığı düşünülüyor.

Yorum yapın