“The Witcher 3 Sezon Fragmanı ve Çıkış Tarihi Açıklandı!”

Netflix’in sevilen dizisi The Witcher’ın 3. sezon fragmanı ve çıkış tarihi sonunda yayınlandı. Dizi, genel izleyiciler tarafından oldukça beğenilse de orijinal hikayeye aşina olanlar için büyük bir ilgi odağı olamamıştı. Ancak Henry Cavill’in Geralt of Rivia rolünde son kez üçüncü sezonda yer alacağı söylentileri, hayranlar için büyük bir endişe kaynağı olmuştu.

Yayınlanan fragman, Geralt’ın artık gerçek korkuyu hissedecek kadar endişeli bir durum içerisinde olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda Ciri ve Yennefer ise ciddi bir tehlike ile karşı karşıya. Muhtemelen bu tehlike, önceki sezonlarda verilen Vahşi Av olacak.

Netflix, The Witcher 3. sezonunu Stranger Things dördüncü sezonda olduğu gibi iki parçaya bölecek. İlk parça 29 Haziran’da ve geri kalan bölümler ise 27 Temmuz’da yayınlanacak.

Bu sezon hayranlar için acı tatlı bir sezon olacak gibi görünüyor. Cavill, Witcher ile ilgili her şeyin hayranı olarak biliniyor ve birçoğu onu ekrandaki Geralt temsiliyle eş anlamlı görüyor. The Witcher 4. sezonunda Geralt’ı Liam Hemsworth’un canlandıracağı duyurulmuştu. Hemsworth’un seriye neler katacağını, başarılı olup olmayacağını konuşmak için ise şimdilik çok erken.

The Witcher hayranları, uzun bir bekleyişin ardından, 29 Haziran’da başlayacak olan yeni sezon için heyecanlanıyor.

Yorum yapın