“Withings Akıllı Baskül, Oyun Tutkunlarının Kilo Endişelerini Ortadan Kaldırıyor!”

Withings Body Smart Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Kilo takibi artık akıllı cihazlar arasında yerini aldı. Withings, kilosunu sürekli tartıda görmek istemeyenler için Withings Body Smart adında bir akıllı baskül modeli tanıttı. Gözler Kapalı modu, kullanıcının kilosunu ekrana yansıtmıyor. Bunun yerine uygulamada takip ediyor ve yine kilosunu vermeden farklı önerilerde bulunabiliyor.

Withings Body Smart baskülde çok frekanslı biyoelektrik impedans teknolojisi kullanılıyor. Elektrik sinyalleri kullanıcının vücudunu dolaşarak dokuların verdiği tepkiler ile analizler oluşturuyor. Baskül, 8 kullanıcıya kadar profil açabileceğiniz farklı alışkanlıkları da göz önünde bulundurarak atletler, hamileler ve bebekler için özel ölçüm modlarına sahip.

50 grama kadar sapma hassasiyeti olan baskül, nabız, iç organ yağları ve metabolik yaş gibi farklı değerleri de ölçebiliyor. Ayrıca bir kullanıcının dinlenme esnasında ne kadar kalori harcadığını ölçerek metabolik sağlığını hesaplayabilen ilk akıllı tartı. Withings Body Smart baskül modeli 100$ fiyat etiketine sahip.

Kaynak: https://www.engadget.com/withings-latest-entry-level-scale-is-the-100-body-smart-070001835.html

Yorum yapın