“Xbox Game Pass’e 2023’e Kadar Yeni Oyunlar Eklenecek!”

Microsoft’un Xbox ve PC kullanıcıları için sunduğu Xbox Game Pass abonelik servisine Nisan ayının ikinci yarısında eklenecek oyunların tarihleri ve isimleri belli oldu. Yeni oyunlar kütüphaneye eklenirken, oyuncuların merakla beklediği Minecraft Legends Game Pass’e henüz gelmedi.

Nisan ayının ilk yarısında Loop Hero, Iron Brigade, Ghostwire: Tokyo, NHL 23 (Konsol EA Play) olmak üzere 5 yeni oyun Xbox Game Pass kütüphanesine eklenmişti. Nisan 2023 ikinci parti oyunlarına baktığımızda ise oyun sayısının bir hayli arttığını görüyoruz. Bu kapsamda, Redfall, Homestead Arcana, Medieval Dynasty, Coffee Talk Episode 2 Hibiscus & Butterfly, Casette Beasts, The Last Case of Benedict Fox ve BlazBlue Cross Tag Battle Special Edition olmak üzere 7 farklı yapım Xbox Game Pass’e eklenecek.

Homestead Arcana, Medieval Dynasty ve Coffee Talk Episode 2 Hibiscus & Butterfly şimdiden mevcutken, Casette Beasts PC’de 26 Nisan’da, The Last Case of Benedict Fox PC ve konsolda 27 Nisan’da, Redfall ise Cloud, PC, Xbox Series X ve S’de 2 Mayıs’ta kullanıcılarla buluşacak. BlazBlue Cross Tag Battle Special Edition ise 27 Nisan’da PC, konsol ve Cloud için yayınlanacak.

Xbox Game Pass abonelik servisi, Microsoft’un Xbox ve PC kullanıcılarına sunduğu bir hizmet olup, aylık sabit bir ücret karşılığında kullanıcıların yüzlerce oyunu oynamalarına olanak tanıyor. Bu sayede oyuncular, yeni oyunlarla tanışırken, sevdikleri oyunları da yeniden keşfedebiliyorlar. Xbox Game Pass’in düzenli olarak yeni oyunlar eklemesi, kullanıcıların ilgisini sürekli canlı tutuyor.

Yorum yapın