CS:GO’da Hepsini Bilmeniz Gereken Tüm Konsol Komutları!

Oyun Rehberi: CS:GO’da Hileler ve İtemler Nasıl Verilir?

CS:GO’da Hileler Nasıl Yapılır?

Consol Hilesi

Consol hilesi yapmak için “sv_cheats 1” yazmanız gerekiyor. Hileleri kullanmak istemiyorsanız “sv_cheats 0” yazarak consolu kapatın. Ayrıca, wall hack yapmak için “r_drawothermodels 2” yazabilirsiniz ve wall hacki kapatmak için “r_drawothermodels 1” yazın. Sınırsız cephane isterseniz “sv_infinite_ammo 1” veya “sv_infinite_ammo 2” komutlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca, tanrı modu için “god” yazabilirsiniz ve sağlık eklemek için “ent_fire player addoutput “health *hp*”” komutunu kullanabilirsiniz.

Aim Hilesi

Aim hilesi yapmak için “!picker addoutput “modelscale 0″” yazabilirsiniz ve aim hilesini kapatmak için “!picker addoutput “modelscale 1″” yazın.

Diğer Hileler

Wire frame’i açmak için “mat_wireframe 1” yazabilirsiniz ve kapatmak için “mat_wireframe 0” yazın. Mermi izlerini görmek için “sv_showimpacts 1” yazabilirsiniz ve kapatmak için “sv_showimpacts 0” yazın. Bomba izlerini görmek için “sv_grenade_trajectory 1” yazabilirsiniz ve kapatmak için “sv_grenade_trajectory 0” yazın. Silah geri tepmesini kapatmak için “weapon_recoil_scale 0” yazabilirsiniz.

CS:GO’da İtemler Nasıl Verilir?

Pistol

Glock-18 için “give weapon_glock18”, P2000 için “give weapon_hkp2000”, USP-P için “give weapon_usp_silencer”, Dual berettas için “give weapon_elite”, P250 için “give weapon_p250”, Five-seveN için “give weapon_fiveseven”, Tec-9 için “give weapon_tec9”, CZ-75 Auto için “give weapon_cz75a” ve Desert Eagle için “give weapon_deagle” yazabilirsiniz.

SMG

MAC-10 için “give weapon_mac10”, MP-9 için “give weapon_mp9”, UMP-45 için “give weapon_ump45”, MP-7 için “give weapon_mp7”, MP-5SD için “give weapon_mp5sd”, P90 için “give weapon_p90” ve Bizon-19 için “give weapon_bizon” yazabilirsiniz.

Rifle

FAMAS için “give weapon_famas”, Galil AR için “give weapon_galilar”, SSG 08 için “give weapon_ssg08”, M4A4 için “give weapon_m4a4”, M4A1-S için “give weapon_m4a1_silencer”, AWP için “give weapon_awp”, SCAR-20 için “give weapon_scar20”, G3SG1 için “give weapon_g3sg1”, AUG için “give weapon_aug” ve SG553 için “give weapon_sg553” yazabilirsiniz.

Shotgun

NOVA için “give weapon_nova”, XM1014 için “give weapon_xm1014”, Saved-Off için “give weapon_savedoff”, MAG-7 için “give weapon_mag7”, NEGEV için “give weapon_negev” ve M249 için “give weapon_m249” yazabilirsiniz.

Item

HEgrenade için “give weapon_hegrenade”, Flashbang için “give weapon_flashbang”, Smoke için “give weapon_smokegrenade”, Molotov için “give weapon_molotov”, Decoy için “give weapon_decoy” ve WH(WallHack) için “give weapon_tagrenade” yazabilirsiniz.

Kit / Medishot

Medishot için “give weapon_healthshot” ve defuse kit için “give item_cutters” veya “give item_defuser” yazabilirsiniz.

C4

C4 için “give weapon_с4” yazabilirsiniz.

Armor

Kevlar ve kask için “give item_assaultsuit”, sadece kevlar için “give item_kevlar” yazabilirsiniz.

Danger Zone

Axe için “give weapon_axe”, Hammer için “give weapon_hammer”, Wrench için “give weapon_spanner”, Fists için “give weapon_fists”, breach charge için “give weapon_breachcharge”, tablet için “weapon_tablet”, shield için “give weapon_shield” ve exojump için “exojump” yazabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

CS:GO’da hile yapmak yasal mı?

Hayır, CS:GO’da hile yapmak yasal değildir ve oyundan kalıcı olarak banlanmanıza neden olabilir.

CS:GO’da hangi hileler yasaktır?

Wall hack, aimbot, speed hack gibi hileler yasaktır.

CS:GO’da item hilesi yapmak yasal mı?

Hayır, item hilesi yapmak yasal değildir ve oyundan kalıcı olarak banlanmanıza neden olabilir.

CS:GO’da hile yapmak için özel bir yazılım kullanmak gerekiyor mu?

Evet, hile yapmak için özel bir yazılım kullanmanız gerekiyor.

CS:GO’da hile yapmadan önce ne yapmalıyım?

CS:GO’da hile yapmamalısınız. Oyunun keyfini çıkarmak için adil bir şekilde oynayın.

Yorum yapın