:Kara İnci Buzulu Rehberi

Black Pearl Glacier Rehberi

:Kara İnci Buzulu Rehberi

*DİKKAT*

**YALNIZCA MEVCUT DESENLERE DAYALI BİR REHBER – PATERNLER**

Bu rehber tamamen bizim görüşümüzdür ve bizim tarafımızdan yazılmıştır. Buzulları nasıl sınıflandırdığımızı, nasıl sıraladığımızı ve herhangi bir terminolojiyi oluşturduk. Ben ve işbirlikçilerimiz bu listedeki bazı buzulların gurur sahipleriyiz ve onların verilen seviyelerini güvenle destekleyebiliriz.

Sonuçta, buzullar kişisel tercih meselesidir. Herkesin kendi görüşleri ve tercihleri vardır. Bu nedenle, bu rehber nesnelik ve bir miktar şüphe ile kabul edilmelidir.

Lütfen bu rehberdeki tüm veya çoğu oyun içi ekran görüntüsü, buzul mavisi bölgelerin görünürlüğünü vurgulamak için doygunluk / canlılık artırılarak işlenmiştir.

Bu rehberi neden oluşturdum:
Bu rehberin oluşturulmasının birden fazla sebebi vardır.

  1. Öncelikle, genel olarak Black Pearl bıçakları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmayı umuyoruz. Black Pearl kaplaması kolayca favorimizdir ve umarız daha fazla insan bu bıçakların güzelliğini takdir edebilir.
  2. En iyi “Buzul” desenlerini ayırt eden kesin bir liste yoktur. Bu sık sık satıcıların kendi Black Pearl’larının bir Buzul deseni olduğunu ve / veya en iyi desene sahip olduklarını belirtmelerine neden olur. Bu, güvenilir bir seviye listesi olmadan ne satın aldığınızı belirlemenizi zorlaştırabilir.
  3. Bu rehber aracılığıyla, bir Buzul bıçağını gerçekten nasıl farklılaştıracağınızın belirgin hale getirilmesini umuyoruz, böylece bu desenler hakkında daha az karışıklık olacaktır.


Geri Bildirim / Endişeler

Lütfen rehberde eksik desenler, endişeler veya geri bildirimleriniz varsa yorum bölümünde görüşlerinizi bırakın. Her yorumu yanıtlamaya çalışacağım. Ancak, yorumlar kontrol dışı kalırsa devre dışı bırakılacak ve sizinle bireysel olarak iletişim kurmanız gerekecektir.

Buzul desenlerinin özellikleri, benzersiz arktik mavisi renklendirme (bu rengi “Buzul Mavisi” olarak adlandırıyoruz) içermeleridir. Buzul BP, bıçağın oyun tarafında mümkün olduğunca çok bu “Buzul Mavisi” ni İÇERMEKLE birlikte başka hiçbir renk içermemesi gerekmektedir. Bıçakta ne kadar çok “Buzul Mavisi” varsa, o kadar yüksek seviyede/tier derecelendirilir. Bıçağı karanlık bölgelerde incelemek, mavi renklerin varlığını “ışıldamasına” yol açan en iyi yoldur. Daha açık olması için, normal güneş ışığında bıçağın ekran görüntüsünü alabilir ve renk doygunluğunu / canlılığını tamamen artırabilirsiniz. Ancak, bu yöntem gerekli değildir, çünkü mavi normal ayarlarda çok açıkça görülebilir.

Burada bir Buzul M9, renkli bir Black Pearl M9 ve temiz bir Black Pearl M9 arasındaki karşılaştırma bulunmaktadır. Bıçağın “Buzul Mavisi” çizilerek işaretlendi, bu sayede bir Buzul BP’de gerçekte ne aradığınız açıkça belirtilmiş olur.

Yorum yapın