11 AĞUSTOS BURÇ YORUMLARI 2023 | Yengeç burcuna geçen ay, aile ilişkilerinin önemini vurguluyor. Koç burcu asosyalliğe gömülüyor, Boğa ise bencillikle itham ediliyor. İkizler burcu ise sevdiklerinin ilgisiz olduğunu düşünebilir. Yengeç burcu ise değişime uyum sağlamalı. Aslan burcu yanlış anlaşılıyor, Başak burcuna dost gerekiyor. Terazi burcu kendini ifade edemiyor, Akrep burcu ise nefes almaya ihtiyaç duyuyor. Yay burcu para harcamayı bırakmalı, Oğlak burcu kararsızlığı bırakmalı. Kova burcu güven tazeliyor, Balık burcu ise yeni bir kapının eşiğinde.

11 AĞUSTOS BURÇ YORUMLARI 2023 | İkizler burcunun ardından boşlukta salınan ayın bir sonraki durağı Yengeç. Akşam saatlerinde yengeç burcuna geçecek olan ay, aile ilişkilerinin önemini vurguluyor ve dersler çıkarmamız gerektiğini belirtiyor. Aile ilişkilerimize dikkat etmeli ve hane halkına daha fazla zaman ayırmalıyız. İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcunun 11 Ağustos Cuma 2023 günlük burç yorumları…

11 Ağustos Cuma 2023 tarihli burç yorumlarına göre, İkizler burcunun ardından Yengeç burcu önem kazanıyor. Akşam saatlerinde Yengeç burcuna geçecek olan ay, aile ilişkilerinin önemini vurguluyor ve bize bazı dersler çıkarmamızı sağlıyor. Aile ilişkilerimize dikkat etmeli ve hane halkına daha fazla zaman ayırmalıyız.

Koç burcu için ise “asosyalliğe gömülüyor” ifadesi kullanılıyor. Koç burcunun her zaman uzaklaşma düşüncesi olduğu belirtiliyor, ancak insanın sosyalliğe ihtiyaç duyan bir canlı olduğunu unutmamamız gerektiği vurgulanıyor. Koç burcu insanlarla daha fazla iletişim kurmalı ve insanları sevebileceğini, bir şans daha verebileceğini kabul etmelidir.

Boğa burcuna ise “bencil suçlaması” yapıldığı ifade ediliyor. Boğa burcunun son zamanlarda etrafındaki kişiler tarafından bencillikle itham edild

Yorum yapın