Gal Gadot’tan ‘Wonder Woman 3’ Çıkmazı Açıklaması: İptal Edilmediğini Söyledi Ama…

Geçtiğimiz hafta Gal Gadot’un açıklamalarının ardından “Wonder Woman 3″ün iptal edilmediği düşünülmüştü. Ancak görünüşe göre Warner Bros. Pictures ve DC Studios’ta üçüncü bir “Wonder Woman” filmi üzerinde çalışılmıyor. Gadot, bir röportajında yeni bir film gelebileceği yönünde olumlu konuşmuş ve Wonder Woman’ı oynamaktan büyük bir zevk aldığını dile getirmişti. Ancak son kaynaklar, üçüncü bir film için herhangi bir planın olmadığını ve bu konuda James Gunn ve Peter Safran’ın şu anda çalışmadığını belirtiyor.

Bu haberler, hayranları üzebilir. Daha önce Patty Jenkins’in de projeden ayrılmasıyla birlikte, “Wonder Woman” serisinin geleceği belirsizlik kazanmış durumda. Gadot’a “Wonder Woman 3” ile ilgili hiçbir söz verilmediği ve yeni DC Evreni’nde devam etmesi konusunda kesin bir tartışma yapılmadığı ifade ediliyor.

Bu durum, hayranları için büyük bir hayal kırıklığı olabilir. “Wonder Woman” serisi, kadın süper kahramanların güçlü ve ilham verici bir temsilini sunuyor. Gal Gadot’un performansı da karaktere hayat veriyor. Serinin yönetmeni Patty Jenkins’in de ayrılmasıyla birlikte, serinin geleceği belirsizlik kazanıyor. Hayranlar, bu haberlerden sonra üzgün olabilirler.

Ancak, bu haberlerin yanı sıra, DC Evreni’ndeki tek Wonder Woman temalı proje olan “Paradise Lost” adlı prequel dizisi duyurulmuş durumda. Bu dizi, hayranların Wonder Woman evrenine dair yeni maceralar yaşamasını sağlayabilir.

Sonuç olarak, “Wonder Woman” serisinin üçüncü filmi için henüz bir çalışma olmadığı haberleri hayranları üzebilir. Gal Gadot’un harika performansı ve serinin kadın süper kahramanlarına olan ilham verici temaları, hayranları tarafından büyük bir beğeniyle karşılanmıştı. Ancak gelecekteki projeler konusunda belirsizlikler olduğu için hayranlar bu haberlerden üzgün olabilirler. Umarız ki DC Studios, ilerleyen dönemlerde bu seriyi devam ettirecek bir plan yapar ve hayranların beklentilerini karşılayacak bir Wonder Woman filmi yapılır.

Yorum yapın