Aziz Yıldırım, Uğur Dündar’ı hedef aldı: Yalan dolan yazılarla Fenerbahçe’ye zarar veriyor

Fenerbahçe camiasının önde gelen isimlerinden Aziz Yıldırım, Uğur Dündar’ın Sözcü Gazetesi’ndeki köşesinde yazdığı yazıya sert tepki gösterdi. Yıldırım, Dündar’ın yazısının tamamen gerçek dışı olduğunu ve kendisine yönelik bir hakaret içerdiğini belirtti. Özellikle Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı’nın görevini gerektiği şekilde yerine getiremediğini söyleyen Yıldırım, Uğur Dündar’ın bu konuyla ilgisi olmayan bir yazı yazarak basın toplantısından gerekli payı kendisine çıkaramadığını kanıtladığını ifade etti. Yıldırım, Dündar’ı şahsına ve Fenerbahçe camiasına zarar vermekle suçladı ve istifa etmeye davet etti.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Uğur Dündar’ın yazısı neden tepki çekti?

Yıldırım, Dündar’ın yazısının gerçek dışı olduğunu ve kendisine yönelik bir hakaret içerdiğini belirtti. Dündar’ın yazısında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a engel çıkarmadığı için Yıldırım’ın “tehditlerine” maruz kaldığı iddia edilmişti.

– Yıldırım’ın tepkisi neydi?

Yıldırım, Dündar’ın yazısının tamamen gerçek dışı olduğunu ve kendisine yönelik bir hakaret içerdiğini belirtti. Özellikle Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı’nın görevini gerektiği şekilde yerine getiremediğini söyleyen Yıldırım, Uğur Dündar’ı şahsına ve Fenerbahçe camiasına zarar vermekle suçladı ve istifa etmeye davet etti.

– Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçe camiasındaki yeri nedir?

Aziz Yıldırım, uzun yıllardır Fenerbahçe camiasının önde gelen isimlerinden biridir. Özellikle 3 Temmuz sürecinde yaptığı mücadele ve sonrasında ortaya çıkan haklılığıyla camia tarafından büyük bir saygı görür.

Yorum yapın