Bugün noterler açık mı, 26-27 Haziran’da noterler çalışacak mı? Bankalar, Borsa ve kargo firmaları tatil mi, açık mı? Arefe ve bayramda işlem yapmak isteyenler için önemli bilgiler!

Bugün noterler aktif mi? Yarın 26-27 Haziran noterler açık mı kapalı mı olacak? Arefe ve bayram günlerinde noterler çalışıyor mu? Bu soruların cevaplarını Habertürk’ten öğrenebilirsiniz.

Borsa İstanbul’da işlem yapabilir miyiz? 26-27 Haziran (arefe günü) Borsa açık mı? Hangi günlerde Borsa tatil? Vatan gazetesinin haberine göre, bu soruların yanıtlarını öğrenebilirsiniz.

2023’te bugün PTT kargoları çalışıyor mu? 26 Haziran ve bayramda PTT açık mı? Arefe günü ve pazartesi günleri PTT kargolar açık mı? PTT hangi tarihe kadar tatil? Milliyet gazetesi bu soruların cevaplarını veriyor.

Bugün bankalar açık mı, yoksa kapalı mı? 26-27 Haziran 2023 arefe (arife) günü için bankaların tatil olup olmadığını merak ediyorsanız, Habertürk size yanıt verebilir.

Yarın kargo firmaları çalışacak mı, yoksa kapalı mı? 26-27 Haziran’da kargo firmaları aktif mi? Posta gazetesi bu soruların yanıtlarını sizin için araştırdı.

Yorum yapın