Can Bonomo ve Öykü Karayel, Çeşme tatilinde denize girmesiyle çıkmasıyla dikkat çekti.

Şarkıcı Can Bonomo ve oyuncu Öykü Karayel, 2018 yılında evlenerek mutlu birlikteliklerini taçlandırdı. Çiftin 2021 Nisan ayında oğulları Roman dünyaya geldi. Bonomo, baba olduktan sonra duygularını şu şekilde ifade etti: “Çok başka bir duygu… Daha dünyaya geleli doksan gün oldu, beni bıraksan saatlerce onunla ilgili konuşabilirim. Bir de oğlum tıpkı bana benziyor. Annesine de benzeyebilirdi ama benim kopyam gibi kendisi.” Bonomo ailesi, yaz döneminde tercihlerini her zaman olduğu gibi Çeşme’den yana kullandı. Ünlü çift, bir plajda objektiflere takıldı. Can Bonomo, eşiyle birlikte plaja gitti ve öğlen saatlerinde tek başına denize girdi. Akşama doğru tekrar denize giren Bonomo, çok kısa bir süre kalmasıyla dikkat çekti. Şarkıcının denizde yürüyüp çıkması iki dakikayı geçmedi. Bonomo’nun yalnız yüzdüğü zamanlarda ise eşi Karayel plajda kalmayı tercih etti.

– Can Bonomo ve Öykü Karayel’in oğulları Roman dünyaya geldiği zaman hangi duyguları yaşadı?
Bonomo, oğlu Roman’ın dünyaya gelişiyle çok farklı bir duygu yaşadığını belirtti. Daha dünyaya geleli doksan gün olmasına rağmen saatlerce oğluyla ilgili konuşabileceğini söyledi. Ayrıca, Roman’ın kendisine benzediğini ve annesine de benze(ye)bilirdi, ancak tam bir kopyası olduğunu vurguladı.

– Can Bonomo ve Öykü Karayel neden her yaz Çeşme’yi tercih ediyor?
Bonomo ailesi her yaz döneminde tatillerini Çeşme’de geçirmeyi tercih ediyor. Çeşme’nin güzellikleri ve plajlarının ünlülerin ilgisini çektiği biliniyor. Bonomo ailesi de bu güzel tatil beldesinde huzurlu bir tatil geçirmek istiyor.

– Can Bonomo, denizde ne kadar süre kaldı?
Can Bonomo, öğlen saatlerinde tek başına denize girdi ve akşama doğru tekrar denize girip çıktı. Ancak, denizde geçirdiği süre çok kısa oldu. Yüzüp geri çıkmak için sadece iki dakikayı geçmedi.

– Can Bonomo’nun denize girdiği zamanlarda eşi ne yaptı?
Can Bonomo’nun denize girdiği zamanlarda eşi Öykü Karayel plajda kalmayı tercih etti. Muhtemelen dinlenmek ve güneşin keyfini çıkarmak için plajda vakit geçirdi.

Yorum yapın