Fenerbahçe, Antalyaspor’u alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren rakibiyle karşılaşıyor

Süper Lig’in 36. haftasında Fenerbahçe, zirve yarışında yer alırken Antalyaspor’u sahasında konuk ediyor. Jorge Jesus’un öğrencileri mutlak 3 puan için sahaya çıkarken sarı lacivertlilerin bir kulağı ise Ankara’da. Bu heyecan dolu mücadeleyi canlı olarak takip edebilirsiniz. Fenerbahçe – Antalyaspor maçı saat 20.00’de başladı ve beIN SPORTS 2’de canlı yayınlanıyor. Fenerbahçe’de 5 oyuncu, sarı kart ceza sınırında yer alıyor. Sarı-lacivertlilerde Samet Akaydın, Serdar Aziz, Enner Valencia, Miha Zajc ve Gustavo Henrique, Fraport TAV Antalyaspor karşısında kart görmeleri durumunda 37. haftadaki Galatasaray derbisinde görev yapamayacaklar.

Fenerbahçe, Süper Lig’in 36. haftasında Antalyaspor’u konuk ediyor

Fenerbahçe, Süper Lig’in 36. haftasında alt sıralardan kurtulmak isteyen Antalyaspor’u sahasında konuk ediyor. Jorge Jesus’un öğrencileri mutlak 3 puan için sahaya çıkarken, bu heyecan dolu mücadeleyi canlı olarak takip edebilirsiniz. Fenerbahçe – Antalyaspor maçı saat 20.00’de başladı ve beIN SPORTS 2’de canlı yayınlanıyor.

Fenerbahçe’de 5 oyuncu sarı kart ceza sınırında

Fenerbahçe’de Samet Akaydın, Serdar Aziz, Enner Valencia, Miha Zajc ve Gustavo Henrique, Fraport TAV Antalyaspor karşısında kart görmeleri durumunda 37. haftadaki Galatasaray derbisinde görev yapamayacaklar.

Sıkça Sorulan Sorular:

Fenerbahçe – Antalyaspor maçı saat kaçta başladı?

Fenerbahçe – Antalyaspor maçı saat 20.00’de başladı.

Fenerbahçe – Antalyaspor maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor?

Fenerbahçe – Antalyaspor maçı beIN SPORTS 2’de canlı yayınlanıyor.

Fenerbahçe’de kaç oyuncu sarı kart ceza sınırında yer alıyor?

Fenerbahçe’de 5 oyuncu, Samet Akaydın, Serdar Aziz, Enner Valencia, Miha Zajc ve Gustavo Henrique, sarı kart ceza sınırında yer alıyor.

Yorum yapın