Fenerbahçe, Manchester United’ın yıldız oyuncusu Fred’i transfer etti!

Fenerbahçe’ye transfer olan Manchester United’ın başarılı oyuncusu Fred, İstanbul’a geldi. Sarı lacivertli kulübün yöneticisi Selahattin Baki, Galatasaray’ın da ilgilendiği yıldız futbolcunun transfer sürecini anlattı. İşte Baki’nin açıklamaları:

“Fred gibi önemli futbolcular, Fenerbahçe’nin aşina olduğu isimlerdir. Başkanımıza ve desteklerine teşekkür ederim. Fenerbahçe camiası ve yönetimi olarak, bir niyet koymak için İngiltere’de neredeyse 24 saat uyumadan 2-3 gün geçirdik. Bu gösterdiğimiz refleks önemliydi. Fenerbahçe’nin alışık olduğu isimler böyle isimlerdir.”

“Biz, kimseyle bir çekişme içine girmek için bu işlere girmiyoruz. Ülkemizin ve kulübümüzün paralarıdır bunlar. İhtiyacımız varsa ve biz istiyorsak, gider alırız.”

“Fred’i elden kaçıran rakiplerimiz ‘Biz bir aydır ilgilenmiyoruz’ deseler de, bizler şahidiz ve kendi gözlerimizle gördük. Dün kulüp bazında 4-5 kez aradılar. Manchester United direnincede, Fred’e başka yoldan ulaşarak işi bozmaya çalıştılar. Ancak Fenerbahçe masada ise, bu işleri çevirmek çok zordur. Bu sene hep beraber çok güleceğiz.”

Sıkça Sorulan Sorular:

– Fred, hangi takımdan transfer oldu?
Fred, Manchester United’dan Fenerbahçe’ye transfer oldu.

– Fred’in transferi sırasında ne yaşandı?
Selahattin Baki, transfer sürecini açıklarken, rakiplerin Fred’i elde etmek için çaba sarf ettiğini ve Fenerbahçe’nin bu duruma karşı direndiğini belirtti.

– Fenerbahçe’nin transfer politikası nedir?
Baki, kulübün ihtiyaç duyduğu futbolcuları transfer etmek için gereken adımları atacaklarını ve gerekli kaynakları kullanacaklarını ifade etti.

Yorum yapın