Fenerbahçe, Zenit ile hazırlık maçına çıkıyor

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarının bir parçası olarak Rusya’da kamp yapıyor. İlk maçlarını Zenit ile oynayacak olan takım, galibiyetle başlamak istiyor. Yeni transfer Ryan Kent’in de mücadeleye ilk 11’de başlayacağı belirtildi.

Zenit – Fenerbahçe maçı saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanacak? Maç, S Sport Plus kanalından canlı olarak yayınlanacak.

Zenit’in Pari Premier Cup’taki diğer rakipleri ise Kızılyıldız ve Neftchi. Fenerbahçe, bu takımlarla da karşılaşacak.

Samet Akaydın ve Lincoln Henrique, sakatlıkları nedeniyle Rusya kampına katılamayacaklar. İstanbul’da özel programlarına devam edecekler.

Fenerbahçe’nin Rusya kampı kadrosunda 33 oyuncu bulunuyor. İsmail Kartal, bu turnuva sürecinde oyuncularını yakından izleyerek kadro tercihini yapacak.

Bosnalı golcü Edin Dzeko, Fenerbahçe’ye transfer olmaktan mutlu olduğunu belirtti. Fenerbahçe’nin Türkiye’nin en büyük kulüplerinden biri olduğunu söyleyen Dzeko, başarılarına katkıda bulunmak istediğini ifade etti.

Teknik direktör İsmail Kartal, Fenerbahçe’nin tüm kupalara talip olmak istediğini söyledi. Kartal, takımın yükseliş ateşini yaktıklarını ve taraftarların da bu ateşi sürdürmesini istediğini vurguladı.

Yorum yapın