Barry Keoghan ve Jacob Elordi’nin Yeni Filmi ‘Saltburn’ İlk Kareleriyle Şaşırtıcı Bir Başlangıç Yapıyor!

Emerald Fennell’in yönettiği yeni filmi “Saltburn”ün ilk görüntüleri yayınlandı. Filmin başrolünde Barry Keoghan yer alıyor ve ayrıca Rosamund Pike ve Carey Mulligan da filmde yer alıyor.

“Saltburn”, büyüyen Oxford Üniversitesi’nde yerini bulmaya çalışan Oliver Quick’in (Barry Keoghan) hikayesini anlatıyor. Oliver, büyükannesinin Saltburn malikanesine davet edilen üst sınıftan Felix Catton (Jacob Elordi) ile tanışır ve unutulmaz bir yaz geçirir. Film, ihtişamlı Saltburn malikanesine bakarak zenginlik, lüks ve aşırılık içinde yaşayan insanların yaşamlarına bir izlenim sunuyor.

Emerald Fennell’in yazıp yönettiği “Saltburn”, ayrıcalıkların ve arzunun öyküsünü anlatıyor. Film, büyüleyici bir atmosfere sahip ve oyunculuk performansları oldukça etkileyici. Barry Keoghan, Oliver Quick karakterine derinlik katarak büyük bir performans sergiliyor. Jacob Elordi ise Felix Catton olarak izleyicileri büyülüyor.

Filmdeki görseller oldukça etkileyici ve Saltburn malikanesi gerçekten büyüleyici bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. Yönetmen Emerald Fennell, bu malikaneyi kullanarak zenginlerin yaşam tarzını ve aşırılıklarını görsel olarak başarılı bir şekilde yansıtıyor.

“Saltburn”ün yapımcılığını Emerald Fennell ve Margot Robbie üstleniyor. Filmin kadrosunda ayrıca Rosamund Pike, Richard E. Grant, Alison Oliver, Archie Madekwe ve Carey Mulligan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Bu film, Londra Film Festivali’nde prömiyerini yapacak ve sonbaharda vizyona girecek. “Saltburn”, heyecan verici bir hikaye anlatımı, etkileyici oyunculuk performansları ve görsel açıdan büyüleyici bir atmosfer sunuyor. Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklemesi gereken bir yapım olarak ön plana çıkıyor.

Yorum yapın