Dwayne Johnson, Black Adam 2 nin iptali hakkında konuştu: En Büyük Gizemlerden Biri…Dwayne Johnson, popüler süper kahraman filmi Black Adam 2 nin iptal edilmesiyle ilgili konuştu ve hayranları şaşkınlığa uğrattı. Johnson, sosyal medya hesabında paylaştığı bir videoyla, filmle ilgili gizemli bir detayı açıkladı.Başarılı aktör, Black Adam 2 nin iptal edilmesinin en büyük gizemlerden biri olduğunu söyledi. Hayranlarına bu kararı anlamalarını ve saygı duymalarını isteyen Johnson, neden böyle bir karar alındığını ise açıklamadı.Ancak Johnson, Black Adam karakterinin geleceği hakkında heyecan verici bir müjde verdi. Oyuncu, karakterin başka bir projede yer alacağını ve hayranlarının onu orada göreceğini belirtti. Bu açıklama, hayranları arasında büyük bir heyecan yarattı ve Black Adam hayranları Johnson’ın yeni projesini merakla beklemeye başladı.Johnson’ın bu açıklamasıyla birlikte, Black Adam 2 nin iptaliyle ilgili gizem daha da derinleşti. Filmle ilgili detayların zaman içinde ortaya çıkması bekleniyor. Hayranlar, Johnson’ın yeni projesiyle birlikte Black Adam karakterinin nereye gideceğini ve nasıl bir yol izleyeceğini merakla bekliyor.Dwayne Johnson’ın Black Adam 2 nin iptali hakkında yaptığı bu açıklama, filmle ilgili spekülasyonları da beraberinde getirdi. Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, Johnson’ın sözleri hayranları arasında farklı senaryoların oluşmasına neden oldu.Sonuç olarak, Dwayne Johnson’ın Black Adam 2 nin iptali hakkında yaptığı bu konuşma büyük bir ilgi uyandırdı. Hayranlar, karakterin geleceğiyle ilgili daha fazla bilgi beklerken, Johnson’ın yeni projesini heyecanla beklemeye devam edecek.

Dwayne Johnson’ın uzun yıllar geliştirme aşamasında takılı kalan DC Comics uyarlaması filmi “Black Adam” geçtiğimiz yıl Ekim ayında vizyona girdi. DC Evreni’nin güç dengesini değiştirme iddiasında olan ve Henry Cavill’in Superman olarak dönüşünü müjdeleyen film eleştirel açıdan başarıya ulaşamadığı gibi gişede de bekleneni elde edemedi.

Filmin vizyona girmesinden bir ay sonra Warner Bros., DC Evreni’ni tamamen değiştirerek yeni bir sinematik evrenin temellerini atacak olan James Gunn ve Peter Safran’ı göreve getirdi. İkili kendi film ve dizi projelerini hazırlarken eskiye ait projeler de rafa kalkmaya başladı.

Bu şartlar altında “Black Adam” devam filminin iptal edilmesi şaşırtıcı değildi, ancak film hakkında büyük beklentileri olan Johnson için durum bu kadar basit değil. Kevin Hart’ın “Hart to Hart” adlı podcast programına katılan oyuncu filmin iptalini bir “gizem” olarak değerlendirdi.

“Black Adam” yeni bir liderlik girdabına yakalandı. Liderlikte çok fazla değişiklik oldu. Ne zaman bir şirketiniz, halka açık bir şirketiniz olsa ve liderlikte tüm bu değişiklikleri yaşarsanız, yaratıcı ve mali açıdan hemfikir olmayabileceğiniz kararlar alacak insanlar gelir. Filmin başarısına rağmen neden iptal edildiğini anlamadığını belirtti.

Bu her zaman en büyük gizemlerden biri olacak. Kariyerinin en büyük açılışına sahipsin. Elbette, Çin’de vizyona girmedik ki belki 100 veya 200 milyon dolar daha kazanabilirdi. Bir süper kahramanınız var ve seriyi büyütmek istiyorsunuz. Dünyanın çıldırdığı Superman ve Henry Cavill’i geri getiriyorsunuz. Ve biz ‘Black Adam’da sadece beyaz olmayan erkek ve kadınların olduğu çeşitli bir süper kahraman portföyü oluşturduk.

Dünya çapında 393 milyon dolar kazanan filmin yapım bütçesi 190 milyon dolardı ancak uzun süren değişiklikler, yeniden çekimler gibi nedenlerle bütçesinin bunun çok üstüne çıktığı ve “Black Adam”ın 2022’ninen büyük gişe zararına imza atan filmlerden biri olduğu düşünülüyor.

Yorum yapın