Adalet Peşinde: The Equalizer 3 | İzleyenleri Aksiyona Boğacak Altyazılı Fragman Fragmanı

Adalet 3 | The Equalizer 3 | Altyazılı Fragman, 2023 yılında vizyona girecek olan bir Amerikan aksiyon filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda Antoine Fuqua otururken, senaryo Richard Wenk tarafından kaleme alındı. Baş rollerinde ise Denzel Washington, Pedro Pascal ve Ashton Sanders gibi ünlü isimler yer alıyor.

Fragmanın başlangıcında, Denzel Washington’un canlandırdığı karakter Robert McCall’in hayatındaki değişimler ve mücadelesi anlatılıyor. McCall, eski bir CIA ajanıdır ve emekli olduktan sonra sıradan bir hayat yaşamaya karar verir. Ancak, yan apartmandaki genç bir kadının şiddet görmesi üzerine, McCall tekrar eski mesleğine dönmeye karar verir ve bu kez kendi adaletini sağlamak için mücadele eder.

Fragman, etkileyici bir müzik eşliğinde ilerlerken, aksiyon dolu sahneler ve heyecan verici bir hikaye sunuyor. Denzel Washington’un performansı da oldukça etkileyici görünüyor ve izleyicileri heyecanlandırıyor.

Adalet 3 | The Equalizer 3 | Altyazılı Fragman, aksiyon severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir film. 1 Eylül 2023’te vizyona girecek olan film, sinema salonlarında izleyicileri bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

1. Filmin konusu nedir?
Filmin konusu, eski bir CIA ajanı olan Robert McCall’in, yan apartmandaki genç bir kadının şiddet görmesi üzerine eski mesleğine geri dönerek kendi adaletini sağlamasıdır.

2. Filmin yönetmeni kimdir?
Filmin yönetmeni Antoine Fuqua’dır.

3. Filmin başrollerinde hangi ünlü isimler yer alıyor?
Filmin başrollerinde Denzel Washington, Pedro Pascal ve Ashton Sanders gibi ünlü isimler yer alıyor.

4. Filmin vizyon tarihi nedir?
Filmin vizyon tarihi 1 Eylül 2023’tür.

5. Filmin fragmanı nereden izlenebilir?
Filmin fragmanı, filmin resmi web sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden izlenebilir.

[ad_1]

Adalet Peşinde: The Equalizer 3 | İzleyenleri Aksiyona Boğacak Altyazılı Fragman Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Adalet 3 | The Equalizer 3 | Altyazılı Fragman

[ad_2]

Adalet 3 | The Equalizer 3 | Altyazılı Fragman içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

fragman,trailer,teaser,film,boxoffice,boxofficeturkiye,boxofficetürkiye,boxoffice turkiye,yakında,vizyonda,vizyon,vizyon filmleri,sinema,sinemalar,sinemalarda,türkçe,dublaj,altyazılı,hd fragman,sinemalarda bu hafta,yeni filmler,en son fragmanlar,yeni fragmanlar,film fragmanları,film fragmanı,izle,film izle,hd,ilk fragman,son fragman,box office,türkiye

Yorum yapın