Antik Roma’nın Güçlü Lideri Mark Antony Tamil Sinemasında Canlanıyor: Vishal, SJ Suryah ve GV Prakash Rol Alıyor! Fragmanı

Mark Antony: Tamil Filminin Heyecan Verici Fragmanı

2023 yılının en merakla beklenen Tamil filmlerinden biri olan Mark Antony’un uzun zamandır beklenen fragmanı sonunda yayınlandı. Vishal, S.J.Suryah, Suneel, Selvaraghavan ve diğerleri gibi başarılı aktörlerin yer aldığı filmin müziği ise G.V.Prakash Kumar’a ait.

Adhik Ravichandran’ın senaryosunu yazıp yönettiği filmin yapımcılığını ise S.Vinod Kumar üstleniyor. Mini Studio tarafından üretilen Mark Antony, Tamil sinemasında yeni bir soluk getiriyor.

Film, MÖ 44 yılında Roma İmparatorluğu’nun meşhur lideri Jül Sezar’ın öldürülmesinin ardından yaşanan karmaşayı konu alıyor. Mark Antony, Sezar’ın öldürülmesinden sonra imparatorluğun kontrolünü ele geçirmek için mücadele ediyor. Filmde, Antony’nin bu mücadelesine tanıklık ediyoruz.

Mark Antony’un fragmanı oldukça etkileyici ve ilgi çekici. Filmin yapımcıları, fragmanın yayınlanmasıyla birlikte hayranlarının heyecanını daha da artırdı. Filmin çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak filmin resmi internet sitesindeki güncellemeleri takip ederek, filmin çıkış tarihini öğrenebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Mark Antony’un çıkış tarihi nedir?

Henüz açıklanmadı.

Filmin senaryosu kim tarafından yazıldı?

Senaryo, Adhik Ravichandran tarafından yazıldı.

Mark Antony’un müziği kimin eseri?

Müzik, G.V.Prakash Kumar tarafından bestelendi.

Filmin yapımcısı kim?

Mark Antony, S.Vinod Kumar tarafından üretiliyor.

Mark Antony’un başrol oyuncuları kimlerdir?

Vishal, S.J.Suryah, Suneel ve Selvaraghavan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

[ad_1]

Antik Roma'nın Güçlü Lideri Mark Antony Tamil Sinemasında Canlanıyor: Vishal, SJ Suryah ve GV Prakash Rol Alıyor! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Mark Antony (Tamil) Official Teaser |Vishal |SJ Suryah|GV Prakash|Adhik Ravichandran | S.Vinod Kumar

[ad_2]

Mark Antony (Tamil) Official Teaser |Vishal |SJ Suryah|GV Prakash|Adhik Ravichandran | S.Vinod Kumar içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

mark antony,vishal,s j suryah,g v prakash kumar,adhik ravichandran,mark antony teaser,mark antony tamil movie,mark antony tamil teaser,vishal mark antony tamil teaser,mark antony movie tamil,mark antony movie teaser,sj suryah,vishal mark antony movie teaser tamil,vishal mark antony teaser,mark antony movie,mark antony vishal,vishal mark antony,mark antony movie teaser tamil,mark antony vishal movie,vishal new movie teaser,vishal mark antony movie teaser

Yorum yapın