Transformers: Yükselen Canavarlar | Resmi Fragman (2023 Film) Fragmanı

Transformers hayranları, hazırlıklarınızı yapın! Paramount Pictures, 2023 yılında vizyona girecek olan Transformers: Rise of the Beasts için yeni fragmanını yayınladı. Film, 9 Haziran 2023’te sinemalarda olacak.

90’larda geçen bir macera olan Transformers: Rise of the Beasts, Autobot’ların dünya için savaştığı sırada onlara katılacak yeni bir Transformers grubu olan Maximals’leri tanıtacak. Steven Caple Jr. tarafından yönetilen filmde Anthony Ramos ve Dominique Fishback gibi ünlü isimler yer alıyor.

Fragmanda, dünya çapında bir yolculukta Autobot’larla birlikte Maximals’lerin de yer aldığı aksiyon ve görsel şovlar yer alıyor. Film, Transformers hayranlarının ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Paramount Pictures Corporation (PPC), dünya genelinde filmler üreten ve dağıtan önemli bir küresel yapımcıdır. Viacom’un (NASDAQ: VIAB, VIA) bir birimi olan PPC, 180’den fazla ülkedeki seyircilere yönelik etkileyici televizyon programları, sinema filmleri, kısa form içerikler, uygulamalar, oyunlar, tüketici ürünleri, sosyal medya deneyimleri ve diğer eğlence içerikleri gibi önde gelen küresel medya markalarına ev sahipliği yapmaktadır.

Fragmanın yayınlanmasından sonra, hayranlar hemen Paramount Pictures’ın sosyal medya hesaplarına koştu. Film hakkında daha fazla bilgi edinmek ve özel içeriklerden haberdar olmak için resmi siteye kaydolabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

– Transformers: Rise of the Beasts ne zaman vizyona girecek?
Cevap: Film, 9 Haziran 2023’te vizyona girecek.

– Yeni Transformers filminin adı nedir?
Cevap: Yeni film, Transformers: Rise of the Beasts olarak adlandırıldı.

– Yeni filmde hangi Transformers karakterleri yer alacak?
Cevap: Yeni filmde, Autobot’ların yanı sıra yeni bir grup olan Maximals’ler de yer alacak.

[ad_1]

Transformers: Yükselen Canavarlar | Resmi Fragman (2023 Film) Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Transformers: Rise of the Beasts | Official Trailer (2023 Movie)

[ad_2]

Transformers: Rise of the Beasts | Official Trailer (2023 Movie) içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

transformers rise of the beasts trailer,transformers rise of the beasts,new transformers trailer,anthony ramos,dominique fishback,steven caple jr,ron perlman,pete davidson,peter dinklage,michelle yeoh,michael bay,peter cullen,Tobe Nwigwe,John DiMaggio,David Sobolov,Michaela Jae Rodriguez,Cristo Fernandez,Tongayi Chirisa,Colman Domingo

Yorum yapın