Disney’in Efsanevi Küçük Deniz Kızı 26 Mayıs’ta Sadece Sinemalarda! Fragmanı

Küçük Deniz Kızı, Disney’in en sevilen animasyon klasiklerinden biri olarak sinemalara geri dönüyor! Özel oyuncular, harika müzikler ve sürükleyici bir hikaye ile dikkatleri üzerine çeken Küçük Deniz Kızı, 26 Mayıs’ta sadece sinemalarda vizyona girecek.

Disney hayranları, merakla bekledikleri bu filmin fragmanını izleyerek heyecanlarını daha da arttırdılar. Filmde Ariel rolünde Halle Bailey, Eric rolünde Jonah Hauer-King, Ursula rolünde Melissa McCarthy, Sebastian rolünde Daveed Diggs ve King Triton rolünde Javier Bardem gibi ünlü oyuncular yer alacak.

Küçük Deniz Kızı’nın özgün müzikleri, Alan Menken ve Lin-Manuel Miranda tarafından bestelendi. Filmin yönetmeni ise Rob Marshall.

Bu film, Disney hayranları için bir vazgeçilmez olacak! Küçük Deniz Kızı, hem çocuklar hem de yetişkinler için birçok anlam barındıran bir hikayeye sahip. Ariel’in insan dünyasına olan ilgisini ve aşkına olan tutkusunu takip eden bu film, aynı zamanda aile değerlerini de öne çıkarıyor.

Sıkça Sorulan Sorular:

1. Filmin yayın tarihi nedir?
– Küçük Deniz Kızı, 26 Mayıs’ta sadece sinemalarda vizyona girecek.

2. Kimler filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor?
– Halle Bailey, Jonah Hauer-King, Melissa McCarthy, Daveed Diggs ve Javier Bardem gibi ünlü oyuncular filmde rol alıyor.

3. Filmin müzikleri kimler tarafından bestelendi?
– Küçük Deniz Kızı’nın özgün müzikleri, Alan Menken ve Lin-Manuel Miranda tarafından bestelendi.

4. Filmin yönetmeni kimdir?
– Filmin yönetmeni, Rob Marshall.

5. Küçük Deniz Kızı, hangi yaş grubuna hitap ediyor?
– Hem çocuklar hem de yetişkinler için birçok anlam barındıran Küçük Deniz Kızı, Disney hayranları için bir vazgeçilmez olacak.

Disney’den Küçük Deniz Kızı 26 Mayıs’ta Sadece Sinemalarda! Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Disney'in Efsanevi Küçük Deniz Kızı 26 Mayıs'ta Sadece Sinemalarda! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Disney’den Küçük Deniz Kızı 26 Mayıs’ta Sadece Sinemalarda!

Disney’den Küçük Deniz Kızı 26 Mayıs’ta Sadece Sinemalarda! içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

disney,disney türkiye,disney studios türkiye,disney fragman,Disney Türkiye filmleri,Disney Studios türkiye,disney stüdyoları fragmanlar,disney filmleri,sinema aşkına,sinemaaşkına,Sinema Yaklaşan Filmler,Vizyondaki filmler,yakında gelecek olan filmler,raya,soul,pixar

Yorum yapın