Dono: Sessiz Sedasız Dönüş | Rajveer Deol, Paloma, Avnish S. Barjatya | Yakında Sinemalarda Fragmanı

Dono: Official Teaser | Rajveer Deol, Paloma, Avnish S. Barjatya | In Cinemas Soon

Welcoming back the innocence of love with two strangers who have one destination. A new journey unfolds in cinemas soon!

Yazının Seo-optimized olması için, yeni çıkacak bir filmin fragmanını inceleyeceğiz. Dono adlı film, Avnish S. Barjatya tarafından yönetilmiştir ve Rajshri Productions (P) Ltd. tarafından Jio Studios ile birlikte üretilmiştir. Film, iki yabancının tek bir hedefe sahip olduğu aşkın masumiyetini yeniden karşılıyor. Merakla beklenen bu yeni yolculuk yakında sinemalarda izleyicilerle buluşacak.

Directed By: Avnish S. Barjatya

Dono filminin yönetmeni Avnish S. Barjatya’dır. Yönetmen, bu filmde aşkın masumiyetine odaklanarak izleyicilere yeni bir hikaye sunmaktadır.

Produced By: Rajshri Productions (P) Ltd. in association with Jio Studios

Dono filminin yapımcısı Rajshri Productions (P) Ltd.’dir ve Jio Studios ile işbirliği içindedir. Bu iki yapımcı şirket, filmi sinemaseverlere sunmak için bir araya gelmiştir.

Producers: Kamal Kumar Barjatya, Late Rajkumar Barjatya, Ajit Kumar Barjatya

Dono filminin yapımcıları Kamal Kumar Barjatya, Late Rajkumar Barjatya ve Ajit Kumar Barjatya’dır. Bu üç yapımcı, filmi hayata geçirmek için birlikte çalışmışlardır.

Creative Producer: Sooraj R. Barjatya

Dono filminin yaratıcı yapımcısı Sooraj R. Barjatya’dır. Yaratıcı yapımcı, filmdeki yaratıcı süreci denetlemekte ve filmi izleyicilere sunmadan önce üzerinde çalışmaktadır.

Lyrics: Irshad Kamil

Dono filminin şarkı sözleri Irshad Kamil tarafından yazılmıştır. Şarkı sözleri, filmin duygusal atmosferini ve hikayesini yansıtan anlamlı sözler içermektedir.

Music: Shankar – Ehsaan – Loy

Dono filminin müzikleri Shankar – Ehsaan – Loy tarafından bestelenmiştir. Ünlü müzik direktörleri, film için özgün ve etkileyici bir müzik aranjmanı hazırlamışlardır.

DOP: Chirantan Das

Dono filminin görüntü yönetmeni Chirantan Das’tır. Görüntü yönetmeni, filmdeki sahnelerin doğru bir şekilde çekilmesi ve görsel estetiğin yakalanması için çalışmıştır.

Editor: Shweta Venkat Mathew

Dono filminin kurgusu Shweta Venkat Mathew tarafından yapılmıştır. Kurgucu, filmdeki sahneleri bir araya getirerek akıcı bir hikaye anlatımı sağlamıştır.

Production Designers: Sujeet Sawant & Sriram Iyengar

Dono filminin prodüksiyon tasarımcıları Sujeet Sawant ve Sriram Iyengar’dır. Bu tasarımcılar, film için sahnelerin görünümünü ve atmosferini oluşturmuşlardır.

Story: Avnish S. Barjatya

Dono filminin hikayesi Avnish S. Barjatya tarafından yazılmıştır. Yönetmen, filmdeki hikayeyi kendi kaleminden hayata geçirmiştir.

Screenplay & Dialogue: Avnish S. Barjatya & Manu Sharma

Dono filminin senaryosu ve diyalogları Avnish S. Barjatya ve Manu Sharma tarafından kaleme alınmıştır. Bu ikili, filmdeki karakterlerin doğru bir şekilde konuşması ve hikayenin ilerlemesi için çalışmışlardır.

Sound Designer: Subash Sahoo

Dono filminin ses tasarımcısı Subash Sahoo’dur. Ses tasarımcısı, filmdeki ses efektlerinin ve müziğin doğru bir şekilde yerleştirilmesini sağlamıştır.

Re Recording Mixer: Alok De (Jaimini Studio)

Dono filminin re-recording mixer’ı Alok De (Jaimini Studio)’dur. Re-recording mixer, filmdeki seslerin ve müziğin nihai karışımını oluşturmuştur.

Director Of Choreography: Vijay Ganguly

Dono filminin koreografı Vijay Ganguly’dir. Koreograf, filmdeki dans sahnelerini ve hareketleri planlamış ve yönetmiştir.

Creative Director: Surabhi Horo

Dono filminin yaratıcı yönetmeni Surabhi Horo’dur. Yaratıcı yönetmen, filmdeki yaratıcı süreci denetlemekte ve filmi izleyicilere sunmadan önce üzerinde çalışmaktadır.

Associate Directors: Siddhartha Tongaonkar & Shwetang Upadhyaya

Dono filminin yardımcı yönetmenleri Siddhartha Tongaonkar ve Shwetang Upadhyaya’dır. Bu ikili, yönetmene filmde yardımcı olmuş ve sürecin düzgün bir şekilde ilerlemesini sağlamıştır.

Casting Director: Mukesh Chhabra (CSA)

Dono filminin casting direktörü Mukesh Chhabra’dır. Casting direktörü, filmdeki oyuncuların doğru seçilmesini sağlamıştır.

Background Score: George Joseph

Dono filminin arka plan müziği George Joseph tarafından bestelenmiştir. Arka plan müziği, filmdeki atmosferi ve duygusal tonları desteklemektedir.

Costume: Terrence Lobo

Dono filminin kostüm tasarımcısı Terrence Lobo’dur. Kostüm tasarımcısı, filmdeki karakterlerin giydiği kıyafetleri ve görünümlerini tasarlamıştır.

VFX Supervisor: Pankaj Kalbende (NY VFXWAALA)

Dono filminin VFX süpervizörü Pankaj Kalbende (NY VFXWAALA)’dır. VFX süpervizörü, filmdeki görsel efektlerin doğru bir şekilde uygulanmasını sağlamıştır.

Marketing Director: Varun Gupta (MAX)

Dono filminin pazarlama direktörü Varun Gupta (MAX)’tır. Pazarlama direktörü, filmi izleyicilere tanıtmak ve promosyon çalışmalarını yönetmekle görevlidir.

PR Agency: Communique Film PR

Dono filminin PR ajansı Communique Film PR’dır. PR ajansı, filmi medya ve halka tanıtmak için iletişim çalışmalarını yürütmektedir.

Publicity Design: Aditi Gupta Designs

Dono filminin tanıtım tasarımı Aditi Gupta Designs tarafından yapılmıştır. Tanıtım tasarımcısı, film için görsel promosyon malzemelerini tasarlamıştır.

Visual Promotion: Siddharth S. Pande (Feed The Wolf)

Dono filminin görsel promosyonu Siddharth S. Pande (Feed The Wolf) tarafından yapılmıştır. Görsel promosyon, filmi izleyicilere görsel olarak tanıtmak için kullanılan materyalleri içermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Dono filminin yönetmeni kimdir?

Dono filminin yönetmeni Avnish S. Barjatya’dır.

Dono filminin yapımcıları kimlerdir?

Dono filminin yapımcıları Kamal Kumar Barjatya, Late Rajkumar Barjatya ve Ajit Kumar Barjatya’dır.

Dono filminin müziklerini kim yapmıştır?

Dono filminin müziklerini Shankar – Ehsaan – Loy yapmıştır.

Dono filminin çıkış tarihi nedir?

Yazının başında da belirtildiği gibi, fragmanın yayınlanma tarihinden bahsetmemeliyiz.

Dono filminin konusu nedir?

Dono filminin konusu iki yabancının tek bir hedefe sahip olduğu aşkın masumiyetini anlatmaktadır.

[ad_1]

Dono: Sessiz Sedasız Dönüş | Rajveer Deol, Paloma, Avnish S. Barjatya | Yakında Sinemalarda Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Dono: Official Teaser | Rajveer Deol, Paloma, Avnish S. Barjatya | In Cinemas Soon

[ad_2]

Dono: Official Teaser | Rajveer Deol, Paloma, Avnish S. Barjatya | In Cinemas Soon içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Jio Studios,Jio Cinema,Jio Saavn,Jio TV,Rajveer Deol,Paloma,Avnish S. Barjatya,dono teaser,dono hindi movie,Avnish S Barjatya,dono romantic movie,Shankar Ehsaan Loy,Sooraj R. Barjatya,Irshad Kamil,rajshri movie,dono,dono on jio cinema,mukesh chabbra,dono hindi full movie,dono full movie,dono 2023 movie,jio studio new release,SUNNY DEOL SON,sunny deol

Yorum yapın