Fragmanı

Aquaman 2: Kayıp Krallık – İlk Fragman İncelemesi

Warner Bros tarafından yayınlanan Aquaman 2: Kayıp Krallık filminin ilk fragmanı sonunda yayınlandı! Filmin ilk fragmanı, hayranları heyecanlandırdı ve bir sonraki maceranın nasıl geçebileceğini düşündürdü. Fragmanı izledikten sonra, filmin vizyon tarihi olan 2023 yılına kadar sabırsızlanmamız gerektiğine karar verdik.

Fragmanın başında, Aquaman karakterinin oynadığı Jason Momoa gösterildi. Filmin hikayesi hakkında çok fazla detay verilmese de, Atlantis ve diğer su altı krallıklarının bir araya gelerek bir tehditle karşı karşıya olduğunu gösterdi. Fragman, filmin aksiyon dolu sahnelerini gösterirken, görsel efektlerin de oldukça başarılı olduğunu gözler önüne seriyor.

Filmin çıkış tarihi olarak 2023 yılı belirlenmiş olsa da, Aquaman 2’nin durumu hakkında bazı soru işaretleri var. Özellikle, filmin test gösterimlerinin olumsuz sonuçlar vermesi, hayranları endişelendirdi. Ayrıca, The Flash filminin Aquaman 2’den önce vizyona girecek olması, DC Evreni’nin hangi versiyonunun Aquaman 2’de kullanılacağı konusunda belirsizliğe yol açtı.

Ancak, Aquaman ve Kayıp Krallık filminin bu yılın Noel döneminde vizyona girmesi bekleniyor. Jason Momoa’nın birkaç yıl içinde yeni bir DC karakterini oynayacağı söylentisi de dolaşıyor. Bu da, Aquaman karakterini bırakması anlamına gelebilir. Ancak, DC Studios’un Aquaman serisini yüksek bir notta tamamlaması umuyoruz.

Peki siz ne düşünüyorsunuz? Aquaman 2: Kayıp Krallık filminin ilk fragmanına dair görüşlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular:

Aquaman 2: Kayıp Krallık ne zaman vizyona girecek?
– Filmin vizyon tarihi 2023 yılı olarak belirlendi.

Aquaman karakterini oynayan Jason Momoa, Aquaman serisini bırakacak mı?
– Jason Momoa’nın yeni bir DC karakterini oynayacağı söylentileri var. Bu da Aquaman karakterini bırakacağı anlamına gelebilir.

The Flash filmi ile Aquaman 2 arasındaki bağlantı nedir?
– The Flash filmi, DC Evreni’ni sıfırlayacak ve yeni bir dönemin başlangıcını sağlayacak. Bu nedenle, Aquaman 2’nin hangi versiyonunun kullanılacağı belirsizliğini koruyor.

[ad_1]

Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
AQUAMAN 2: The Lost Kingdom – First Trailer (2023) Jason Momoa Movie | Warner Bros

[ad_2]

AQUAMAN 2: The Lost Kingdom – First Trailer (2023) Jason Momoa Movie | Warner Bros içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

aquaman and the lost kingdom,aquaman and the lost kingdom trailer,aquaman and the lost kingdom official trailer,aquaman and the lost kingdom teaser,aquaman and the lost kingdom 2023,aquaman 2 trailer 2023,aquaman 2 official trailer,aquaman 2 trailer,aquaman 2 lost kingdom,aquaman 2 teaser,aquaman lost kingdom,aquaman lost kingdom trailer,aquaman the lost kingdom official trailer,aquaman 2 jason momoa,aquaman 2 movie,aquaman 2 movie trailer,aquaman 2,aquaman,dceu

Yorum yapın