Goku’nun özgün hikayesi, Spiderverse filminde devam ediyor! Fragmanı

Goku Spiderverse Movie Trailer Incelemesi

Fragman Hakkında

Çizgi roman ve anime evreninin sevilen karakteri Goku, Spiderverse filminde yerini aldı! Fragmanda Goku, diğer evrene girmiş ve kendisine meydan okuyacak en güçlü kişiyi arıyor. @FSRiko ve arkadaşları ile yapılan işbirliği sayesinde bu heyecan dolu fragman ortaya çıktı.

Müzik

Fragmanın müziği “Heartbeat” adlı parça. Sounridemusic tarafından bestelenen bu parça ile fragmana enerji katılmış.

Yayın Tarihi

Fragman, 15 Mart 2021 tarihinde YouTube üzerinden yayınlandı.

Çıkış Tarihi

Spiderverse filminin çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak fragmanın heyecan uyandırması, filmin izleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenmesine sebep oldu.

Sıkça Sorulan Sorular

Fragmanın Ortaya Çıkışı Hakkında Bilgi Var Mı?

Fragman, YouTube’da yayınlanan bir video ile ortaya çıktı. @FSRiko ve arkadaşları, Goku karakterini Spiderverse filminde görmek istediklerini belirtmişler ve bu fikir doğrultusunda fragman hazırlanmıştır.

Hangi Karakterlerin Yer Aldığı Biliniyor Mu?

Fragmanda sadece Goku karakteri yer almaktadır. Ancak Spiderverse filminin konusu gereği, farklı boyutlardan gelen pek çok karakterin yer alması bekleniyor.

Spiderverse Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Spiderverse filminin çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak fragmanın yayınlanması ile birlikte, filmin yakın bir zamanda çıkabileceği düşünülüyor.

Fragmanın Sevildiği Görülüyor. İzleyiciler Neden Bu Kadar Heyecanlı?

Fragman, çizgi roman ve anime severler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. Goku karakterinin Spiderverse filminde yer alması ve farklı evrenlerden gelen karakterlerin bir araya gelmesi, izleyicilerin merakını artırdı.

[ad_1]

Goku'nun özgün hikayesi, Spiderverse filminde devam ediyor! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Goku Enters The Spiderverse Movie Trailer

[ad_2]

Goku Enters The Spiderverse Movie Trailer içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

VRChat,SuperXavier,Goku Enters The Spiderverse Movie Trailer

Yorum yapın