Yağmurun Gücü Teşkilatın Elinde: Teşkilat’ın 79. Bölümü ‘Yağmur Sana Emanet’ , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Teşkilat 79. Bölüm Özeti: İnceleme

Operasyonun Ardından

Teşkilat’ın 79. bölümünde, aylar süren operasyonun ardından ekip, Francis’in David Hartley’in başaramadığı planını engellemek için zorlu bir mücadeleye hazırlanır. İntikam ateşiyle dolu olan Francis, Teşkilat’ın gücünü ve cesaretini kullanarak düşmanlarını alt etmek ve zorlu savaşı kazanmak için mücadele eder.

Ömer ve Zehra

Ömer ve Zehra, kaybettikleri yılları telafi etmek ve birlikte yeni bir başlangıç yapmak için yola çıkarlar. Ancak bu yolda büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kalacaklardır. Her son, yeni bir başlangıcı karşılar.

Sezon Finali

Teşkilat’ın sezon finali, gelecek sezonda daha da büyük heyecan ve sürprizlerle dolu bir maceranın kapısını aralayacak. Başrollerini Murat Yıldırım ve Deniz Baysal Yurtcu’nun paylaştığı Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda; Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Yunus Narin, Ebru Nil Aydın, Ela Naz Koçak yer alıyor.

Sosyal Medya Hesapları

Teşkilat’ın resmi sosyal medya hesapları şu şekildedir:

  • Teşkilat Resmi Facebook Sayfası
  • Teşkilat Resmi Instagram Sayfası
  • Teşkilat Resmi Twitter Sayfası

TRT 1’in resmi sosyal medya hesapları ise şunlardır:

  • TRT 1 Resmi Facebook Sayfası
  • TRT 1 Resmi Twitter Sayfası
  • TRT 1 Resmi Instagram Sayfası
  • TRT 1 Resmi YouTube Kanalı
  • TRT 1 Resmi Tiktok Sayfası

Hashtagler

Bu bölümle ilgili kullanılan hashtagler şunlardır: #Teşkilat, #TRT, #BüyükBedel, #YağmurSanaEmanet.

Sıkça Sorulan Sorular

Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Teşkilat’ın oyuncu kadrosunda Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Yunus Narin, Ebru Nil Aydın ve Ela Naz Koçak yer alıyor.

Teşkilat’ın resmi sosyal medya hesapları nelerdir?

Teşkilat’ın resmi sosyal medya hesapları şunlardır: Teşkilat Resmi Facebook Sayfası, Teşkilat Resmi Instagram Sayfası ve Teşkilat Resmi Twitter Sayfası.

TRT 1’in resmi sosyal medya hesapları nelerdir?

TRT 1’in resmi sosyal medya hesapları şunlardır: TRT 1 Resmi Facebook Sayfası, TRT 1 Resmi Twitter Sayfası, TRT 1 Resmi Instagram Sayfası, TRT 1 Resmi YouTube Kanalı ve TRT 1 Resmi Tiktok Sayfası.

Yağmurun Gücü Teşkilatın Elinde: Teşkilat'ın 79. Bölümü 'Yağmur Sana Emanet' , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte “Yağmur Sana Emanet” – Teşkilat 79. Bölüm @TeskilatTRT Fragmanı:

Yağmurun Gücü Teşkilatın Elinde: Teşkilat'ın 79. Bölümü 'Yağmur Sana Emanet' , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
“Yağmur Sana Emanet” – Teşkilat 79. Bölüm @TeskilatTRT

[ad_2]

teşkilat,teşkilat 79,teşkilat 79 izle,teşkilat 79 bölüm izle,teşkilat bölüm 79,teşkilat dizi trt,teşkilat trt izle,teşkilat dizisi bölümleri,teşkilat 79 episode,teşkilat trt bölüm,teşkilat 79 bölümü,dizi izle,trt dizileri,teşkilat dizisi 79.bölüm,teşkilat dizisi oyuncuları,teşkilat full hd,teşkilat izle,teşkilat dizisi,trt 1 dizileri,teşkilat 79 bölüm,teşkilat yeni bölüm,teşkilat son bölüm,murat yıldırım,murat yıldırım teşkilat,deniz baysal yurtçu

“Yağmur Sana Emanet” – Teşkilat 79. Bölüm @TeskilatTRT içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın