“Poco F5 ve F5 Pro, Kralın Dönüşü için hazır olacak!”

Poco F5 ve F5 Pro için tarih verildi: Kralın Dönüşü’ne hazır olun

Çinli teknoloji şirketi Poco, sosyal medya hesabı aracılığıyla 2023’ün en çok beklenen akıllı telefonlarının tanıtım tarihini duyurdu. Poco F5 ve F5 Pro modelleri, 9 Mayıs 2023 tarihinde düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak.

Poco F5’in Snapdragon 7+ Gen 2 işlemci, Full HD+ çözünürlük ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6.67 inç OLED ekran içereceği ve 67W hızlı şarj destekli 5.000 mAh bataryadan da bahsedildi. Ayrıca, F5’in üçlü arka kamera sistemine (64 MP + 8 MP + 2 MP) odaklanıldı.

Poco F5 Pro ise şirket tarafından son zamanlarda açıklama yapılmamış olsa da, Redmi K60’ın uluslararası versiyonu olacağı biliniyor. Bu da Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisiyle geleceğine işaret ediyor.

Poco’nun etkinliğinin sloganı “Kralın Dönüşü” olarak belirlendi ve bu yılın en iyi akıllı telefonlarından ikisiyle karşılaşacağımıza işaret ediyor.

Poco, aynı zamanda temel modelin ilk resmi görüntüsünü de paylaştı. Görsel, cihazın üçlü arka kamera sistemine odaklanıyor.

Bütçe dostu Redmi 12’nin de yakında tanıtılacağı bildirildi. Gelecekteki teknoloji trendlerini belirlemede önemli bir rol oynayacak gibi görünen Poco F5 ve F5 Pro’nun tanıtımı, merakla bekleniyor.

Yorum yapın