Korku Dolu Kanallarda Gerilim Dolu Bir Hikaye: A Haunting in Venice Fragmanı

Ölüm sadece bir başlangıçtır. #AHauntingInVenice fragmanını izleyin ve bu sonbaharda sinemalarda buluşun. Film, Agatha Christie’nin “Hallowe’en Party” adlı romanından uyarlanmış bir doğaüstü gerilim filmidir ve ünlü dedektif Hercule Poirot’u canlandıran Oscar ödüllü Kenneth Branagh tarafından yönetilmiştir. Film, 15 Eylül 2023 tarihinde ülke genelinde sinemalarda gösterime girecektir.

“Bir Cadılar Bayramı Partisi” adlı Agatha Christie romanından uyarlanan “A Haunting in Venice”, II. Dünya Savaşı sonrası tuhaf Venedik’te, Cadılar Bayramı gecesi geçmektedir. Ünlü dedektif Hercule Poirot, emekli olup kendini dünyanın en gözde şehri Venedik’te bulan biri olarak, çürümekte olan ve hayaletli bir palazzoda düzenlenen bir seansa isteksizce katılır. Konuklardan biri öldürüldüğünde, dedektif gölgeler ve sırlarla dolu ürkütücü bir dünyaya adım atmış olur.

2017 yapımı “Orient Ekspresinde Cinayet” ve 2022 yapımı “Nild’de Ölüm” filmlerinin arkasındaki ekip tarafından yeniden bir araya getirilen film, Kenneth Branagh tarafından yönetilmiş ve Agatha Christie’nin “Hallowe’en Party” romanından uyarlanan Michael Green tarafından yazılmıştır. Yapımcılar Kenneth Branagh, Judy Hofflund, Ridley Scott ve Simon Kinberg, Louise Killin, James Prichard ve Mark Gordon ise yönetici yapımcı olarak görev yapmıştır. Filmin kadrosunda Kenneth Branagh, Kyle Allen, Camille Cottin, Jamie Dornan, Tina Fey, Jude Hill, Ali Khan, Emma Laird, Kelly Reilly, Riccardo Scamarcio ve son Oscar ödülü sahibi Michelle Yeoh gibi unutulmaz karakterleri canlandırmaktadır.

Filmin yayın tarihi ve kadrosu dışında, filmin hikayesi de oldukça ilgi çekicidir. Agatha Christie’nin romanından uyarlanan film, Cadılar Bayramı gecesi geçen bir doğaüstü gerilim filmidir. Hercule Poirot karakteri, emekli olup Venedik’e yerleşmiştir. Ancak, kendini çürümekte olan ve hayaletli bir palazzoda düzenlenen bir seansa katılırken bulur. Konuklardan biri öldürüldüğünde, dedektif gölgeler ve sırlarla dolu ürkütücü bir dünyaya adım atmış olur. Film, Oscar ödüllü Kenneth Branagh tarafından yönetildiği için, filmdeki görsel efektler ve müzikler oldukça dikkat çekici olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular:

1. A Haunting in Venice filminin yayın tarihi nedir?
– Film, 15 Eylül 2023 tarihinde ülke genelinde sinemalarda gösterime girecektir.

2. Film, hangi Agatha Christie romanından uyarlanmıştır?
– Film, “Hallowe’en Party” adlı Agatha Christie romanından uyarlanmıştır.

3. Hangi ünlü oyuncular filmde yer almaktadır?
– Yapımın kadrosunda Kenneth Branagh, Kyle Allen, Camille Cottin, Jamie Dornan, Tina Fey, Jude Hill, Ali Khan, Emma Laird, Kelly Reilly, Riccardo Scamarcio ve Michelle Yeoh gibi unutulmaz karakterleri canlandırmaktadır.

4. Film hakkında ne kadar bilgi var?
– Şu an için film hakkında çok fazla bilgi yok. Ancak, fragman oldukça ilgi çekici olduğu için, film hakkında daha fazla bilgi bekleniyor.

[ad_1]

Korku Dolu Kanallarda Gerilim Dolu Bir Hikaye: A Haunting in Venice Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
A Haunting In Venice | Teaser Trailer | 20th Century Studios

[ad_2]

A Haunting In Venice | Teaser Trailer | 20th Century Studios içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Trailer

Yorum yapın