Maggie Moore’un Hikayesi Jon Hamm ve Tina Fey’in Yıldız Gücüyle Sinemalara Geliyor! Fragmanı

Maggie Moore(s), Jon Hamm ve Tina Fey’in başrollerini paylaştığı bir gerilim filmidir. İki kadın aynı isimle öldürüldüğünde, küçük kasaba polis şefi Jordan Sanders (Jon Hamm) kendisini aldatan kocalar, yalnız kalpler, meraklı komşular ve sözleşmeli katillerin oluşturduğu olası bir koleksiyon içinde bulur. Jordan, davayı ve kendi hayatını bir araya getirmek için uğraşırken, gerilim dolu bir macera yaşar. Film, gerçek olaylardan esinlenmiştir ve 16 Haziran 2023’te sinemalarda ve talep üzerine izlenebilir.

Film, gerilim ve suç türündeki sevenleri için oldukça ilgi çekici bir seçenek olabilir. Jon Hamm ve Tina Fey’in başrolleri paylaştığı film, heyecan dolu bir hikayeye sahip. Ayrıca film, gerçek olaylardan esinlenerek hazırlandığı için daha da ilgi çekici hale geliyor.

Maggie Moore(s) filminin vizyon tarihi 16 Haziran 2023’tür. Film aynı zamanda talep üzerine de izlenebilir. Eğer gerilim ve suç türündeki filmleri seviyorsanız, Maggie Moore(s) tam size göre bir seçenek olabilir.

Sıkça Sorulan Sorular:
– Maggie Moore(s) filminin türü nedir?
Maggie Moore(s), gerilim ve suç türündedir.
– Film ne zaman vizyona girecek?
Film, 16 Haziran 2023’te vizyona girecek.
– Maggie Moore(s) filmi nerede izlenebilir?
Film, sinemalarda ve talep üzerine izlenebilir.

[ad_1]

Maggie Moore'un Hikayesi Jon Hamm ve Tina Fey'in Yıldız Gücüyle Sinemalara Geliyor! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Maggie Moore(s) – Official Trailer Starring Jon Hamm & Tina Fey

[ad_2]

Maggie Moore(s) – Official Trailer Starring Jon Hamm & Tina Fey içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

E! News,E! Entertainment,News,E!,Top Stories,Pop Culture,Breaking News,Breaking,Live,Interviews,Red Carpet,Fashion,Trending,Celeb News,Gossip,Hollywood,Entertainment,Celebrity,Celebrities

Yorum yapın