Kuch Ankahi Episode 24’de Büyük Sürprizler! | Heyecan Verici Teaser | Master Paints & Sunsilk Dijital Olarak Sunar | ARY Digital Fragmanı

Kuch Ankahi: ARY Digital Drama Fragmanı İncelemesi

Kuch Ankahi, ARY Digital’in 24 Haziran 2023’te yayınlanacak olan yepyeni bir dizisinin fragmanıdır. Dizinin yazarı Mohammed Ahmed ve yönetmeni Nadeem Baig’dir. Kuch Ankahi, günümüzde geçen, hafif ve mesajlarla dolu bir drama olarak öne çıkıyor. Dizide, kadınların yasal ve dini mal hakları, işyerinde taciz, kızların evlilik için baskı altına alınması gibi konular ele alınıyor.

Kuch Ankahi’nin kadrosunda Sajal Aly, Bilal Abbas Khan, Mira Sethi, Mohammed Ahmed, Irsa Ghazal, Qudsia Ali, Vaneeza Ahmed, Babar Ali, Adnan Samad Khan, Annie Zaidi, Yousuf Bashir Qureshi – YBQ, Alina Abbas, Sheheryar Munawar, Asma Abbas, Ali Safina, Hammad Farooq, Uroosa Siddiqui ve diğerleri yer alıyor.

Dizinin yayın tarihi 24 Haziran 2023’tür ve her cumartesi ARY Digital’de saat 20:00’da yayınlanacaktır. Kuch Ankahi, ARY Digital’in sunduğu Master Paints & Sunsilk ile dijital olarak sunulmaktadır.

Bu fragman, Pakistan drama endüstrisinin en büyük platformu olan ARY Digital’in üstün ve kesintisiz eğlence sunan merkezi olduğunu gösteriyor. HD kalitesinde izleyebileceğiniz kaliteli diziler, orijinal müzikler, telefilmler ve daha birçok etkileyici içeriği bu platformda bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular:

Kuch Ankahi ne hakkında?
Kuch Ankahi, Pakistan’da ARY Digital tarafından yayınlanacak olan bir dramadır. Dizide, kadınların yasal ve dini mal hakları, işyerinde taciz, kızların evlilik için baskı altına alınması gibi konular ele alınacaktır.

Kuch Ankahi ne zaman yayınlanacak?
Kuch Ankahi, 24 Haziran 2023’te yayınlanacak ve her cumartesi ARY Digital’de saat 20:00’da yayınlanacaktır.

Kuch Ankahi’nin kadrosunda kimler var?
Kuch Ankahi’nin kadrosunda Sajal Aly, Bilal Abbas Khan, Mira Sethi, Mohammed Ahmed, Irsa Ghazal, Qudsia Ali, Vaneeza Ahmed, Babar Ali, Adnan Samad Khan, Annie Zaidi, Yousuf Bashir Qureshi – YBQ, Alina Abbas, Sheheryar Munawar, Asma Abbas, Ali Safina, Hammad Farooq, Uroosa Siddiqui ve diğerleri yer alıyor.

[ad_1]

Kuch Ankahi Episode 24'de Büyük Sürprizler! | Heyecan Verici Teaser | Master Paints & Sunsilk Dijital Olarak Sunar | ARY Digital Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kuch Ankahi Episode 24 | Teaser | Digitally Presented by Master Paints & Sunsilk | ARY Digital

[ad_2]

Kuch Ankahi Episode 24 | Teaser | Digitally Presented by Master Paints & Sunsilk | ARY Digital içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

ary,ary digital,ary digital drama,ary drama,pakistani drama,पाकिस्तानी सीरियल,पाकिस्तानी ड्रामा,Drama Kuch An Kahi,Bilal Abbas Drama,Sajal Aly Drama,Bilal abbas kuch ankahi,Sajal aly ARY drama,kuch ankahi pakistani drama,sajal aly,bilal abbas,Kuch Ankahi Ep 24 drama,watch new drama Kuch Ankahi,Kuch Ankahi Episode 24 Teaser,pakistani drama Kuch Ankahi Episode 24 Teaser,Kuch Ankahi Episode 24 pakistani drama,watch ary digital drama Kuch Ankahi Ep 24 Teaser

Yorum yapın