LE SSERAFIM’un Yeni Müzik Videosu Unforgiven (feat. Nile Rodgers) İlk Fragmanı! Fragmanı

LE SSERAFIM’in yeni müzik videosu ‘Unforgiven (feat. Nile Rodgers)’ için yayınlanan fragman, hayranların heyecanını artırdı. NU KIM’in yaratıcı yönetmenliğinde, Yujoo Kim’in görsel yönetmenliğinde, Yoon Cho ve Yuli Song’un stili yönetmenliğinde, Yoovin Baek ve Hyemin Yoo’nun marka deneyim tasarımıyla birlikte, müzik videosu için geniş bir ekip oluşturulmuş.

İlk bakışta, fragmanın profesyonelce hazırlandığı görülüyor. Müzik videosunda Nile Rodgers’ın yer alması da birçok müzik hayranını heyecanlandırdı. Müzik videosunun çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da, hayranlar sabırsızlıkla bekliyorlar.

Fragmanın olumlu yönleri arasında, muhteşem görsel efektler ve özenle seçilmiş konumlar bulunuyor. Muhteşem renk paleti, her sahneyi daha da etkileyici hale getiriyor. Koreli müzik grubu LE SSERAFIM’in hayranları, müzik videosundan daha fazla beklemeye hazırlar.

Sıkça Sorulan Sorular:
– ‘Unforgiven (feat. Nile Rodgers)’ müzik videosu ne zaman yayınlanacak?
– Müzik videosunda hangi konumlar kullanıldı?
– Müzik videosunda Nile Rodgers’ın rolü ne olacak?
– LE SSERAFIM’in hayranları, müzik videosundan neler bekleyebilir?LE SSERAFIM'un Yeni Müzik Videosu Unforgiven (feat. Nile Rodgers) İlk Fragmanı! Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
LE SSERAFIM (르세라핌) ‘UNFORGIVEN (feat. Nile Rodgers)’ M/V TEASER 1

LE SSERAFIM (르세라핌) ‘UNFORGIVEN (feat. Nile Rodgers)’ M/V TEASER 1 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

HYBE,HYBE LABELS,하이브,하이브레이블즈

Yorum yapın