Kan Çiçekleri’nin Heyecan Dolu 89. Bölümü Geliyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Kan Çiçekleri: Kan Davası ve Aşkın İç İçe Geçtiği Bir Dizi

Kan Çiçekleri, son dönemde Türk dizileri arasında oldukça popüler olan ihtiras dolu senaryosuyla dikkat çekiyor. Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in başrollerini paylaştığı dizi, kan davası ve aşkın iç içe geçtiği bir hikayeyi anlatıyor. Dilan ve Baran’ın öyküsü, hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın aşk dolu hikayesini konu alıyor.

Kan davası yüzünden yıllardır süren düşmanlıklar, Karabey ve Demir ailelerinin kayıplarına neden olur. Mardin’den İstanbul’a sürüklenen aileler, yıllar sonra bekledikleri haberle sarsılırlar. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Ancak Baran kan dökülmesini istemez ve aile büyüklerine rağmen Seyit’in kızı Dilan ile evlenmeye karar verir. Dilan ise hayallerini bir kenara bırakıp, daha fazla kişinin ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Ancak bu evlilik ikisi için de adeta bir hapishanedir.

Zoraki evlilik, kan davasını bitirmeye yetecek mi? Dilan ve Baran, yaşananları bir kenara bırakıp birbirlerinin yüzüne bakabilecek mi? İki kalp arasında sert rüzgarlar estiren bu ilişki aşka dönüşecek mi? Kardeşini töreye kurban vermek istemeyen Baran ve tüm hayallerini bir kenara koyup hiç tanımadığı biriyle evlenen Dilan’ın kanla yoğurulan zoraki evlilikleri nelere yol açacak?

Kan Çiçekleri, başarılı bir senaryo ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Yönetmen Canan Çelik Ömer Baykul’un önderliğinde çekilen dizi, görüntü yönetmeni Durmuş Sorkut Halil Uzun’un da katkılarıyla göz alıcı bir estetiğe sahip. Oyuncular arasında Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan ve Gökhan Gürdeyiş gibi isimler yer alıyor.

Kan Çiçekleri, dram türünde olan bir dizi. Senaryosunu Münevver Yıldız, Melike Yılman, Burak Acar, Günce Miraç Dizman, Necati Küçükazay, Simge Akovalıer, Nursem Banu Özyürek, Fatma Özcan ve Ayşem Özge Yıldırım’ın kaleme aldığı dizi, Unik Film / Rains Pictures yapımı.

Sıkça Sorulan Sorular:

Kan Çiçekleri hangi türde bir dizi?
Kan Çiçekleri, dram türünde bir dizidir.

Başrollerinde kimler yer alıyor?
Dizinin başrollerinde Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel yer alıyor.

Kan Çiçekleri’nin konusu nedir?
Dizi, kan davası ve aşkın iç içe geçtiği bir hikayeyi konu alıyor. Dilan ve Baran’ın öyküsü, hayalleri ve ailesinin geleceği arasında sıkışıp kalan Dilan ile kan davasına bir son vermek isteyen Baran’ın aşk dolu hikayesini anlatıyor.

Hangi kanalda yayınlanıyor?
Kan Çiçekleri, Kanal 7’de yayınlanıyor.

Dizinin yönetmeni kimdir?
Dizinin yönetmenleri Canan Çelik Ömer Baykul ve Durmuş Sorkut Halil Uzun’dur.
Kan Çiçekleri'nin Heyecan Dolu 89. Bölümü Geliyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

İşte Kan Çiçekleri 89. Bölüm Tanıtımı Fragmanı:

Kan Çiçekleri'nin Heyecan Dolu 89. Bölümü Geliyor! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Kan Çiçekleri 89. Bölüm Tanıtımı

Kanal 7 dizileri,Kan Çiçekleri,dizi izle,kanal7,Kan Çiçekleri dizisi bölümleri,Kan Çiçekleri dizisi oyuncuları,Kan Çiçekleri full hd,Kan Çiçekleri izle,Kan Çiçekleri kanal7,vendetta,زهور الدم,watch turkish drama,turkish series,günlük dizi,pembe dizi,telenovela,tv dizisi,kan çiçekleri 1.sezon,Flores de Sangre Capitulo 88 Venganza,kan çiçekleri 88 izle,kan çiçekleri bölüm 88,kan çiçekleri dizisi 88.bölüm,kan çiçekleri 88 episode

Kan Çiçekleri 89. Bölüm Tanıtımı içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın