Marvel Studios’un Gizli İstilası | Özellikler | Disney+ Fragmanı

Herkese merhaba,

Bugün sizlere Marvel Studios’un yeni dizisi Secret Invasion ile ilgili bir fragman inceleme yazısı yazacağım. Dizi, 21 Haziran’da Disney+ platformunda yayınlanacak ve Nick Fury’nin dünyasına atlayacağız.

Fragman, Marvel evreninin hayranları için oldukça heyecan verici görünüyor. Dizide, bir grup klonlanmış Süper İnsan’ın Dünya’yı ele geçirme planlarına karşı Nick Fury ve S.H.I.E.L.D. ekibinin mücadelesini izleyeceğiz.

Görsel efektler oldukça başarılı görünüyor ve oyuncu kadrosu da oldukça güçlü. Samuel L. Jackson’ın tekrar Nick Fury rolünde olması, dizinin daha da heyecan verici hale gelmesini sağlıyor.

Marvel hayranları için bu dizi, kesinlikle kaçırılmaması gereken bir yapım olacak. Ayrıca, fragmanın yayınlanmasıyla birlikte Marvel Insider programına üye olan hayranlar, puan kazanarak harika ödüllere sahip olma fırsatı yakalayacaklar.

Eğer siz de Marvel evreninin bir hayranıysanız, Disney+ platformunda yayınlanacak olan Secret Invasion dizisini kaçırmayın. Ayrıca, Marvell’in diğer sosyal medya hesaplarını takip ederek en güncel haberleri de takip edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Secret Invasion ne zaman yayınlanacak?
Dizi, 21 Haziran 2022 tarihinde Disney+ platformunda yayınlanacak.

Dizinin konusu nedir?
Dizide, bir grup klonlanmış Süper İnsan’ın Dünya’yı ele geçirme planlarına karşı Nick Fury ve S.H.I.E.L.D. ekibinin mücadelesini izleyeceğiz.

Kimler bu dizide rol alıyor?
Dizide, Samuel L. Jackson, Ben Mendelsohn, Emilia Clarke, Olivia Colman, Kingsley Ben-Adir, Christopher McDonald ve Killian Scott gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Marvel Insider nedir?
Marvel Insider, Marvel hayranlarına özel bir programdır. Programa üye olan hayranlar, puan kazanarak harika ödüllere sahip olabilirler.

[ad_1]

Marvel Studios'un Gizli İstilası | Özellikler | Disney+ Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Marvel Studios’ Secret Invasion | Featurette | Disney+

[ad_2]

Marvel Studios’ Secret Invasion | Featurette | Disney+ içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

marvel,comics

Yorum yapın