Muhteşem Gatsby (2013) – Büyüleyici Hikayenin Türkçe Altyazılı Görsel Şöleni Fragmanı

The Great Gatsby (2013) – Türkçe Altyazılı Fragman İncelemesi

F.Scott Fitzgerald’ın Unutulmaz Romanı Beyazperdede!

Yazar olma hayalleriyle yanıp tutuşan Nick Carraway, 1920’lerde eğlence hayatının kalbinin attığı New York’a adım atar. Bu büyülü şehirde Amerikan rüyasının peşinde koşarken, tesadüfen karizmatik milyoner Jay Gatsby ve onun etrafındaki sıra dışı dünyayla karşılaşır. Alkolün su gibi aktığı, göz kamaştırıcı partilerde kendini bulan Carraway, kısa sürede bu göz alıcı Amerikan rüyasının karanlık yüzüyle de yüzleşmek zorunda kalacaktır. Gerçeklerin perde arkasından yavaşça su yüzüne çıkmasıyla, bu büyülü dünya çöküşe doğru sürüklenecektir.

Yıldız Oyuncu Kadrosuyla Dikkat Çeken Bir Yapım

Bu unutulmaz hikayeyi beyazperdeye taşıyan filmde, başrollerde Leonardo DiCaprio (Jay Gatsby), Tobey Maguire (Nick Carraway), Carey Mulligan (Daisy Buchanan) ve Joel Edgerton (Tom Buchanan) gibi ünlü isimler yer alıyor. Bu efsanevi karakterleri canlandıran oyuncuların performansı, filmi izlerken büyüleneceğiniz bir deneyim sunuyor.

Yönetmen Baz Luhrmann’ın Dokunuşu

The Great Gatsby, 3D çekilen bir yapım olup, yönetmen koltuğunda usta yönetmen Baz Luhrmann oturuyor. Luhrmann’ın özgün ve göz alıcı sinematografisi, filmi izlerken sizi 1920’lerin büyülü dünyasına adeta bir zaman yolculuğuna çıkaracak.

Sıkça Sorulan Sorular

1. The Great Gatsby’nin yayın ve çıkış tarihi nedir?

The Great Gatsby filmi, F. Scott Fitzgerald’ın aynı adlı romanından uyarlanmış olup, 2013 yılında vizyona girmiştir.

2. Filmin fragmanında neler yer alıyor?

Fragmanda, Nick Carraway’in Amerikan rüyasının peşinde koşarken Jay Gatsby ve onun çevresiyle tanışmasını, New York’un eğlence hayatının gözdesi haline gelmesini ve ardından bu büyülü dünyanın gerçeklerle yüzleşmesini görebilirsiniz.

3. Oyuncu kadrosunda hangi ünlü isimler yer alıyor?

Bu etkileyici yapımın oyuncu kadrosunda Leonardo DiCaprio, Tobey Maguire, Carey Mulligan ve Joel Edgerton gibi başarılı ve tanınmış oyuncular yer almaktadır.

4. Filmin yönetmeni kimdir?

The Great Gatsby filminin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Baz Luhrmann bulunmaktadır.

5. Film 3D olarak çekilmiş midir?

Evet, The Great Gatsby filmi 3D olarak çekilmiştir. Bu sayede izleyicilere daha etkileyici ve gerçekçi bir deneyim sunulmaktadır.Muhteşem Gatsby (2013) - Büyüleyici Hikayenin Türkçe Altyazılı Görsel Şöleni Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
The Great Gatsby (2013) – Türkçe Altyazılı Fragman

The Great Gatsby (2013) – Türkçe Altyazılı Fragman içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

[vid_tags]

Yorum yapın