Packed Superhero Showdown Fragmanı

Disaster Movie HD

2023 yılında vizyona girecek olan DC DOWN filmi, başkent Washington, D.C.’de meydana gelen bir depremin ardından yaşananları konu alıyor. Filmin konusu oldukça ilgi çekici ve heyecan dolu. Deprem sonrası başkanın enkaz altında kaldığı bir anda, ordu kurtarma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ancak tüm bunlar olurken, karanlık bir komplo olaya dahil oluyor ve felaketten faydalanmaya çalışıyor.

Fragmanın başından sonuna kadar etkileyici sahnelerle dolu olan DC DOWN, aksiyon ve felaket türünde bir film olarak karşımıza çıkıyor. Filmin yapım şirketi olan Tubi, henüz fragmanı yayınladı ve vizyon tarihi de 2023 olarak açıklandı.

DC DOWN filminin fragmanı oldukça yoğun ilgi gördü ve kısa sürede sosyal medyada paylaşılanlar arasında yerini aldı. Filmin vizyona girişi merakla bekleniyor.

Sıkça Sorulan Sorular:
– DC DOWN filminin konusu nedir?
Filmin konusu, Washington, D.C.’de yaşanan bir deprem sonrası yaşananları ve başkanın enkaz altında kalmasıyla ilgili kurtarma çalışmalarını konu alıyor.

– Filmin yapım şirketi kimdir?
DC DOWN filminin yapım şirketi Tubi’dir.

– Filmin vizyon tarihi ne zaman?
DC DOWN filminin vizyon tarihi 2023 olarak açıklandı.

– Filmin fragmanı yayınlandı mı?
Evet, filmin fragmanı yayınlandı ve kısa sürede sosyal medyada büyük ilgi gördü.Packed Superhero Showdown Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
DC DOWN Official Trailer (2023) Action

DC DOWN Official Trailer (2023) Action içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

DC DOWN,trailer,DC DOWN trailer,Official,International,Film,Clip,TV Spot,DC DOWN (Movie),Trailers 2023

Yorum yapın