Qalandar’ın Son Bölümüne Bir Bakış – 22 Nisan 2023 – HAR PAL GEO Fragmanı

Har Pal Geo’nun son zamanlarda yayınladığı Qalandar dizisi, izleyicilerin beğenisini kazanmış durumda. 22 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak olan son bölümün fragmanı, dizinin heyecanını arttırmış durumda.

Dizinin baş karakteri Dur-e-Adan, zorluklar ve zulümlere rağmen inancını kaybetmeden Allah’a güvenen bir genç kızdır. Yetim kalmasına rağmen şikayet etmeyen Dur-e-Adan, dayısı ve halası tarafından büyütülmüştür.

Aynı mahallede yaşayan Tabriz, hayatında büyük şeyler başarmak isteyen yakışıklı bir gençtir. Ailesi, Dur-e-Adan’ı bir eş olarak uygun bulur ve onu Tabriz’in hayatına sokar. Ancak, zengin bir aileden gelen Sumbul’un Tabriz’e aşık olması, Tabriz’in hayatını beklenmedik bir şekilde değiştirir. Geleceğini finansal olarak güvence altına almak için, Tabriz Dur-e-Adan’ın kendisine bahşedilen hediyesini unutur. Ancak, Tabriz’in açgözlülüğü ve çelişkili sadakatleri, Dur-e-Adan ile olan ilişkisine yansımaya başlar.

Dizide Dur-e-Adan’ın yaşadığı zulümler karşısında sabırlı olacak mı? Tabriz, Dur-e-Adan’ın hak ettiği saygı ve sevgiyi fark edecek mi, yoksa ona zarar vermeye devam mı edecek? Tabriz, Dur-e-Adan ile olan ilişkisini düzeltebilecek mi?

Qalandar dizisi, Abdullah Kadwani ve Asad Qureshi tarafından üretilmiştir. Dizinin başında Mikaal Zulfiqar yer almaktadır. Samra Bukhari tarafından yazılan dizi, Saima Waseem tarafından yönetilmiştir. 7th Sky Entertainment tarafından üretilen dizi, Muneeb Butt, Komal Meer, Ali Abbas, Hiba Aziz, Asma Abbas, Kashif Mehmood, Noor ul Hassan, Ali Hamza, Ali Tahir, Kinza Malik, Ahmed Abbas, Hamna Amir, Maham Afzal Khuwaja, Usman Chaudhry, Naima Khan, Kinza Razzak, Sadoon Ali, Haira Muhammad, Fajar Khan ve Adeel Butt gibi birçok ünlü oyuncuyu barındırmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular:
– Qalandar dizisi ne zaman yayınlanmaya başladı?
Dizi, ilk olarak 2021 yılında yayınlanmaya başladı.
– Qalandar dizisi kaç bölümden oluşuyor?
Dizi, 22 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak olan son bölümü ile birlikte 70 bölümden oluşacak.
– Qalandar dizisi nerede yayınlanıyor?
Dizi, Pakistan’da Har Pal Geo kanalında yayınlanıyor.
– Qalandar dizisi hayranları ne zaman son bölümü izleyebilecekler?
Son bölümü 22 Nisan 2023 tarihinde yayınlanacak olan Qalandar dizisinin hayranları, o tarihte dizinin final bölümünü izleyebilecekler.

Qalandar Last Episode Teaser – 22nd April 2023 – HAR PAL GEO Resmi Youtube Sayfasından İzlemek için Resme Tıklayın:

Qalandar'ın Son Bölümüne Bir Bakış - 22 Nisan 2023 - HAR PAL GEO Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Qalandar Last Episode Teaser – 22nd April 2023 – HAR PAL GEO

Qalandar Last Episode Teaser – 22nd April 2023 – HAR PAL GEO içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

geo dramas,latest pakistani drama,top pakistani dramas,best pakistani dramas,drama 2023,pakistani drama,latest promo,har pal geo,latest teaser,pakistani drama ost,ost drama 2023,Har pal geo,Muneeb Butt,Komal Meer,Ali Abbas,Hiba Aziz,Asma Abbas,Kashif Mehmood,Ali Hamza,Qalandar Last Episode Teaser,Qalandar Ost,Qalandar 60 Teaser,Qalandar,पाकिस्तानी सीरियल,पाकिस्तानी ड्रामा,qalandar drama,qalandar Last episode teaser,#60

Yorum yapın