Serhat: Gerçek Bir Kahramanın Hikayesi | Resmi Fragman #tabii Fragmanı

Hemen #tabii’ye Üye Olun ve Serhat Dizisini İzleyin!

Serhat dizisi, Özel Harekat’ın ilk mensuplarından olan ve 30 senesini terörle mücadeleye adayan Serhat’ın hikayesini anlatıyor. Uzun yıllar sınırda görev yapan Serhat, özel bir vazife nedeniyle seneler sonra İstanbul’a döndüğünde bambaşka bir şehirle karşılaşıyor. Bu heyecan dolu hikayeyi izlemek için hemen #tabii’ye üye olun!

Dizide, Tamer Karadağlı, Nefise Karatay, Demir Karahan, Volkan Severcan, Alptekin Serdengeçti, M. Emre Kaya, Tutku Topaç, Mert Özbek, Burcu Karakaya, Haluk Özenç ve Tamer Yiğit gibi başarılı isimler rol alıyor. Yapımı ATK Medya Yapım tarafından gerçekleştirilen dizinin yapımcısı ise Tamer Karadağlı. Yönetmenliğini Bora Tekay’ın üstlendiği dizinin senaristi ise Haluk Özenç.

Serhat dizisi, aksiyon türü sevenlerin kaçırmaması gereken bir yapım. Heyecan dolu anlar ve sürükleyici bir hikaye ile izleyicilerini ekran başına kilitleyen dizi, #tabii’de sizleri bekliyor.

Serhat dizisinin resmi fragmanı #tabii’nin sosyal medya hesaplarından izlenebilir. Tabii’nin resmi Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve Tiktok sayfaları üzerinden dizi hakkında yeni gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Serhat dizisi, 2021 yılında yayınlanmaya başlamıştır. Dizi, aksiyon ve dram türüne sahiptir. Dizinin çıkış tarihi ise 2021 yılıdır.

Sıkça Sorulan Sorular:

Serhat dizisi kaç bölüm?
Dizi, toplamda 12 bölümden oluşmaktadır.

Serhat dizisi nerede çekiliyor?
Dizi, İstanbul’da çekilmiştir.

Serhat dizisi hangi kanalda yayınlanıyor?
Dizi, sadece #tabii’de yayınlanmaktadır.

Serhat dizisi oyuncuları kimlerdir?
Dizide, Tamer Karadağlı, Nefise Karatay, Demir Karahan, Volkan Severcan, Alptekin Serdengeçti, M. Emre Kaya, Tutku Topaç, Mert Özbek, Burcu Karakaya, Haluk Özenç ve Tamer Yiğit gibi başarılı isimler rol almaktadır.

[ad_1]

Serhat: Gerçek Bir Kahramanın Hikayesi | Resmi Fragman #tabii Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Serhat | Resmi Fragman #tabii

[ad_2]

Serhat | Resmi Fragman #tabii içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

trt yeni platform,trt dijital platform,tabii,tabii dijital platform,tabii içerikleri,tabi dizileri,yeni diziler,dizi izle,trt new platform,trt tabii platform

Yorum yapın