Suçun İçinde Kaybolmaya Hazır Mısın? Şebeke Filminden Heyecan Dolu Resmi Fragmanı İzle! #tabii Fragmanı

Şebeke Dizisi: Gerilim ve Aksiyonu Bir Arada Sunuyor!

Medya Fikir Kulübü yapımı olan Şebeke dizisi, 15 Ekim 2021 tarihinde seyirciyle buluşacak. Başrollerinde Furkan Palalı, Pelin Karahan, Eren Hacısalihoğlu, Ceyda Ateş, Savaş Satış, Mehmet Polat ve Ercan Demirel gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi, gerilim, aksiyon ve dramı bir arada sunuyor.

Dizinin konusu, bir gazetecinin devletin her biriminde mensupları olan gizli bir örgütü araştırırken infaz edilmesi üzerine Başkomiser Ali’nin cinayetin faillerini ve örgütü araştırmaya başlamasıdır. Ancak Ali’nin etrafı hainlerle doludur ve bu süreçte zorlu bir mücadele beklemektedir.

Dizinin yapımcısı İbrahim Elma, yönetmeni Ozan Uzunoğlu, senaristleri İbrahim Elma ve Kemal Çelik’tir. Dizinin müzikleri ise Cenk Çelebioğlu ve Cem Ergunoğlu tarafından yapılmıştır.

Şebeke dizisi, tabii adlı platformda yayınlanacak. tabii, sosyal medya hesaplarıyla da seyircilere ulaşıyor. Resmi Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube hesaplarından yanı sıra Tiktok sayfası da bulunuyor.

Peki, Şebeke dizisi hakkında sıkça sorulan sorular nelerdir?

– Dizinin yayın tarihi nedir?
Dizinin yayın tarihi 15 Ekim 2021’dir.

– Dizinin konusu nedir?
Dizinin konusu, bir gazetecinin devletin her biriminde mensupları olan gizli bir örgütü araştırırken infaz edilmesi üzerine Başkomiser Ali’nin cinayetin faillerini ve örgütü araştırmaya başlamasıdır.

– Dizinin yapımcısı kimdir?
Dizinin yapımcısı İbrahim Elma’dır.

– Dizinin müzikleri kimler tarafından yapılmıştır?
Dizinin müzikleri Cenk Çelebioğlu ve Cem Ergunoğlu tarafından yapılmıştır.

– Şebeke dizisi hangi platformda yayınlanacak?
Şebeke dizisi tabii adlı platformda yayınlanacak.

– Dizide hangi oyuncular yer alıyor?
Dizide Furkan Palalı, Pelin Karahan, Eren Hacısalihoğlu, Ceyda Ateş, Savaş Satış, Mehmet Polat ve Ercan Demirel gibi başarılı isimler yer alıyor.

– Hangi türde bir dizi Şebeke?
Şebeke, dram, aksiyon ve gerilim türünde bir dizi.

Eğer siz de gerilim ve aksiyon dolu bir dizi izlemek istiyorsanız, Şebeke’yi tabii platformunda izleyebilirsiniz.

[ad_1]

Suçun İçinde Kaybolmaya Hazır Mısın? Şebeke Filminden Heyecan Dolu Resmi Fragmanı İzle! #tabii Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Şebeke | Resmi Fragman #tabii

[ad_2]

Şebeke | Resmi Fragman #tabii içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

trt yeni platform,trt dijital platform,tabii,tabii dijital platform,tabii içerikleri,tabi dizileri,yeni diziler,dizi izle,trt new platform,trt tabii platform

Yorum yapın