The Flash: Zamanda Yolculuk Yapmaya Hazır Mısınız? | Türkçe Altyazılı 2. Fragman | 16 Haziran 2023 Fragmanı

Dünya çapında milyonlarca hayranı olan DC Comics’in en sevilen süper kahramanlarından biri olan The Flash, uzun zamandır beklenen yeni filmiyle geri dönüyor. Warner Bros. Pictures, Andy Muschietti’nin yönettiği The Flash filmini 16 Haziran 2023’te Kuzey Amerika ve Türkiye’de, 14 Haziran 2023’ten itibaren de uluslararası olarak sinemalarda gösterime sunacak.

Ezra Miller, DC Süper Kahramanı’nın ilk bağımsız uzun metrajlı filminde Barry Allen’ı yeniden canlandırıyor. The Flash filminde, Barry geçmişteki olayları değiştirmek üzere zamanda yolculuk yapmak için süper güçlerini kullanır. Ancak tüm bu çabalara rağmen ailesini kurtarma girişimi istemeden geleceği değiştirir ve General Zod’un yok etme tehdidiyle geri döndüğü bir gerçeklikte hapsolur. Ayrıca, Barry’nin içinde bulunduğu dünyayı kurtarmak ve bildiği geleceğe dönmek için yapması gereken zorlu fedakarlıklar da vardır.

The Flash filminin kadrosunda, Sasha Calle, Michael Shannon, Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons, Antje Traue ve Michael Keaton gibi yıldız isimler yer alıyor. Yapımcılığını Barbara Muschietti ve Michael Disco üstlenirken senaryo, Christina Hodson, John Francis Daley, Jonathan Goldstein ve Joby Harold tarafından kaleme alınmıştır.

The Flash filminin arkasında, yönetmen Andy Muschietti’ye görüntü yönetmeni Henry Braham, yapım tasarımcısı Paul Denham Austerberry, kurgucular Jason Ballantine ve Paul Machliss ve kostüm tasarımcısı Alexandra Byrne gibi başarılı isimler yer alıyor. Filmin müzikleri ise Benjamin Wallfisch tarafından bestelenmiştir.

Peki The Flash filminin en merak edilen soruları nelerdir? İşte sıkça sorulan sorular:

– The Flash filminin çıkış tarihi nedir?
The Flash, 16 Haziran 2023’te Kuzey Amerika ve Türkiye’de, 14 Haziran 2023’ten itibaren de uluslararası olarak sinemalarda gösterime sunulacak.

– The Flash filminin yönetmeni kimdir?
The Flash filminin yönetmeni, Andy Muschietti’dir.

– The Flash filminin oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?
The Flash filminin oyuncu kadrosunda, Ezra Miller, Sasha Calle, Michael Shannon, Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons, Antje Traue ve Michael Keaton gibi yıldız isimler yer alıyor.

– The Flash filminin konusu nedir?
The Flash filminde, Barry Allen geçmişteki olayları değiştirmek üzere zamanda yolculuk yapmak için süper güçlerini kullanır. Ancak tüm bu çabalara rağmen ailesini kurtarma girişimi istemeden geleceği değiştirir ve General Zod’un yok etme tehdidiyle geri döndüğü bir gerçeklikte hapsolur. Ayrıca, Barry’nin içinde bulunduğu dünyayı kurtarmak ve bildiği geleceğe dönmek için yapması gereken zorlu fedakarlıklar da vardır.

– The Flash filminin yapımcısı kimdir?
The Flash filminin yapımcılığını Barbara Muschietti ve Michael Disco üstleniyor.

– The Flash filminin müzikleri kimin eseri?
The Flash filminin müzikleri Benjamin Wallfisch tarafından bestelenmiştir.

[ad_1]

The Flash: Zamanda Yolculuk Yapmaya Hazır Mısınız? | Türkçe Altyazılı 2. Fragman | 16 Haziran 2023 Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
The Flash | Türkçe Altyazılı 2. Fragman | 16 Haziran 2023

[ad_2]

The Flash | Türkçe Altyazılı 2. Fragman | 16 Haziran 2023 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Andy Muschietti,Barry Allen,Batman,Ben Affleck,Bruce Wayne,Coming Soon,DC,DC Comics,DC Extended Universe,DC Filmleri,Ezra Miller,Film,Film Trailer,Film Warner,General Zod,Iris West,Kiersey Clemons,Michael Keaton,Michael Shannon,Movie,Multiverse,Official Trailer,Super Hero,Superhero,Süper Kahraman Filmleri,The Batman,The Flash,Trailer,Trailer 2023,WB,Warner,Warner Bros,Warner Brothers,Warner Filmleri

Yorum yapın