Heyecan Dolu Hızlı Bir Macera: The Flash – Resmi Fragman 2 Fragmanı

“The Flash” Movie Trailer 2 İncelemesi: Dünyalar Çarpışıyor!

Warner Bros. Pictures, yönetmenliğini Andy Muschietti’nin (“IT” filmleri, “Mama”) üstlendiği “The Flash” filmini sunuyor. Ezra Miller, DC Süper Kahraman’ın ilk tek başına filminde Barry Allen rolünü yeniden canlandırıyor.

Barry, geçmişteki olayları değiştirmek için süper güçlerini kullanarak zamanda geriye yolculuk yapınca “The Flash” da dünyalar çarpışıyor. Ancak ailesini kurtarmaya çalışırken geleceği yanlışlıkla değiştiren Barry, General Zod’un geri döndüğü ve yok olma tehdidi altındaki bir gerçeklikte tuzağa düşüyor. Barry, emekliye ayrılmış bir Batman’i harekete geçirip kurtulan bir Kryptonian’ı kurtarmak zorundadır. Ancak bu arada aradığı kişi olmadığını fark eder. Sonuçta, içinde olduğu dünyayı kurtarmak ve bildiği geleceğe geri dönmek için tek umudu hayatı için yarışmaktır. Ancak evreni sıfırlamak için son fedakarlığı yapmak yeterli olacak mı?

“The Flash” kadrosunda yükselen yıldız Sasha Calle, Michael Shannon (“Bullet Train,” “Batman v Superman: Dawn of Justice”), Ron Livingston (“Loudermilk,” “The Conjuring”), Maribel Verdú (“Elite,” “Y tu mamá también”), Kiersey Clemons (“Zack Snyder’s Justice League,” “Sweetheart”), Antje Traue (“King of Ravens,” “Man of Steel”) ve Michael Keaton (“Spider-Man: Homecoming,” “Batman”) yer alıyor.

“The Flash”, Barbara Muschietti’nin (the “IT” filmleri, “Mama”) ve Michael Disco’nun (“Rampage,” “San Andreas”) yapımcılığında Christina Hodson’un (“Birds of Prey,” “Bumblebee”) senaryosu, John Francis Daley & Jonathan Goldstein’in (“Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves,” “Spider-Man: Homecoming”) ve Joby Harold’ın (“Transformers: Rise of the Beasts,” “Army of the Dead”) senaryo hikayesi ile DC karakterlerine dayanarak hazırlandı. Yürütücü yapımcılar ise Toby Emmerich, Walter Hamada, Galen Vaisman ve Marianne Jenkins.

Yönetmen Muschietti’nin arkasında kamera ekibinde yönetmen Henry Braham (“Guardians of the Galaxy Vol. 3,” “The Suicide Squad”), yapımcı Paul Denham Austerberry (“IT Chapter Two,” “The Shape of Water”), editörler Jason Ballantine (the “IT” filmleri, “The Great Gatsby”) ve Paul Machliss (“The Gentlemen,” “Baby Driver”) ve kostüm tasarımcısı Alexandra Byrne (“Doctor Strange,” “Guardians of the Galaxy”) yer alıyor. Film müziği Benjamin Wallfisch (“The Invisible Man,” the “IT” filmleri”) tarafından bestelendi.

Warner Bros. Pictures, Andy Muschietti filmi olan “The Flash”ın Double Dream/a Disco Factory yapımını sunuyor. Film, Kuzey Amerika’daki sinemalarda 16 Haziran 2023’te, uluslararası sinemalarda 14 Haziran 2023’te gösterime girecek.

Sıkça Sorulan Sorular:
– “The Flash” filminin çıkış tarihi nedir?
Film, Kuzey Amerika’daki sinemalarda 16 Haziran 2023’te, uluslararası sinemalarda 14 Haziran 2023’te gösterime girecek.
– “The Flash” filminin yönetmeni kimdir?
Andy Muschietti (“IT” filmleri, “Mama”) tarafından yönetildi.
– “The Flash” filminin başrol oyuncusu kimdir?
Ezra Miller, Barry Allen rolünü canlandırıyor.
– Hangi karakterler “The Flash” filminde yer alıyor?
Filmde, Sasha Calle, Michael Shannon, Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons, Antje Traue ve Michael Keaton gibi birçok oyuncu yer alıyor.
– “The Flash” filminin senaryosunu kim yazdı?
Christina Hodson (“Birds of Prey,” “Bumblebee”) tarafından yazıldı.

[ad_1]

Heyecan Dolu Hızlı Bir Macera: The Flash - Resmi Fragman 2 Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
The Flash – Official Trailer 2

[ad_2]

The Flash – Official Trailer 2 içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Andy Muschietti,Barry Allen,Batman,Ben Affleck,Bruce Wayne,Coming Soon,DC,DC Comics,DC Extended Universe,Ezra Miller,Film,Film Trailer,Film Warner,General Zod,Iris West,Kiersey Clemons,Michael Keaton,Michael Shannon,Movie,Multiverse,Official Trailer,Super Hero,Superhero,The Batman,The Flash,Trailer,Trailer 2023,WB,Warner,Warner Bros,Warner Brothers

Yorum yapın