Yangın Günleri ile Alev Alev Bir Maceraya Hazır Olun! | Resmi Fragman #tabii Fragmanı

Yangın Günleri: İstanbul Boğazı’nda Patlayan Bağımsız Gemisi

Yangın Günleri, İstanbul Boğazı’nda patlayan bir bağımsız geminin Kuzguncuk’taki mahalle sakinleri üzerinde yarattığı etkiyi anlatan bir dönem, aile ve dram türündeki dizi. Mi̇li̇m Sanat tarafından yapılan dizi, Hasan Kaçan tarafından yapımcılığı üstlenilen ve Ömer Faruk Sorak tarafından yönetilen bir yapım.

Dizide Fikret Kuşkan, İlker Aksum, Bora Akkaş, Selin Genç, Deniz Özerman, Nevra Serezli, Burak Satıbol, Gökhan Yıkılkan, Cihan Talay, Ecem Karavus, Emrah Ablak, Aslı Omağ, Celal Öztürk, Derya Pınar Ak, Muaz Ete, Burak Haktanır, Batuhan Aydar gibi başarılı isimler rol alıyor.

Yangın Günleri, Türkiye’de 20 Eylül 2021 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır. Dizi, tabii platformunda izlenebilmektedir. tabii, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformlarından biridir ve birçok yerli ve yabancı diziye ev sahipliği yapmaktadır.

Yangın Günleri, tarihi bir olaya dayanarak hazırlanmıştır. İstanbul Boğazı’nda patlayan bağımsız gemi, Türkiye’nin yakın tarihinde meydana gelen önemli bir olaydır. Dizinin başarılı oyuncu kadrosu, izleyicilere unutulmaz bir dizi deneyimi sunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Yangın Günleri’nin yayın tarihi nedir?

Dizi, Türkiye’de 20 Eylül 2021 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır.

Yangın Günleri hangi türde bir dizi?

Yangın Günleri, dönem, aile ve dram türündeki bir dizidir.

Hangi platformda Yangın Günleri izlenebilir?

Dizi, tabii platformunda izlenebilmektedir.

Kimler Yangın Günleri’nde rol alıyor?

Dizide Fikret Kuşkan, İlker Aksum, Bora Akkaş, Selin Genç, Deniz Özerman, Nevra Serezli, Burak Satıbol, Gökhan Yıkılkan, Cihan Talay, Ecem Karavus, Emrah Ablak, Aslı Omağ, Celal Öztürk, Derya Pınar Ak, Muaz Ete, Burak Haktanır, Batuhan Aydar gibi başarılı isimler rol alıyor.

[ad_1]

Yangın Günleri ile Alev Alev Bir Maceraya Hazır Olun! | Resmi Fragman #tabii Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Yangın Günleri | Resmi Fragman #tabii

[ad_2]

Yangın Günleri | Resmi Fragman #tabii içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

yangın günleri,yangın günleri dizisi,yangın günleri 1 bölüm izle,yangın günleri bölüm 1,yangın günleri trt,yangın günleri dizisi bölümleri,yangın günleri1 episode,yangın günleri trt bölüm,yangın günleri 1 bölüm trt,trt dizileri,yangın günleri izle,trt,trt1,yangın günleri series,yangın günleri Capitulo,yangın günleri doblado,yangın günleri Episode,tabii,tabii dijital platform,tabii içerikleri,tabi dizileri,dizi izle,trt new platform,trt tabii platform

Yorum yapın