Yıkımın Gözyaşları: Yangın Günleri | Resmi Fragman #tabii Fragmanı

Yangın Günleri Dizisi: İstanbul Boğazı’nda Patlayan Bir Gemiden Çıkan İzler

Yangın Günleri, İstanbul boğazında patlayan independenta gemisi sonrası Kuzguncuk mahalle sakinlerinin hayatlarını nasıl etkilediğine odaklanan bir dönem, aile ve dram türündeki bir dizi. Bu etki, bir bomba gibi mahalleye yansır ve herkesin hayatını tamamen değiştirir.

Dizide, başarılı oyuncular Fikret Kuşkan, İlker Aksum, Bora Akkaş, Selin Genç, Deniz Özerman, Nevra Serezli, Burak Satıbol, Gökhan Yıkılkan, Cihan Talay, Ecem Karavus, Emrah Ablak, Aslı Omağ, Celal Öztürk, Derya Pınar Ak, Muaz Ete, Burak Haktanır, Batuhan Aydar gibi önemli isimler yer alıyor.

Yapım şirketi Milim Sanat, yapımcı Hasan Kaçan, yönetmen Ömer Faruk Sorak ve senaristler Hasan Kaçan, Baykut Badem ve Fulya Özcan ile birlikte çalışarak, Yangın Günleri’ni ekranlara taşıyor.

Dizinin yayın tarihi: 16 Şubat 2022
Dizinin çıkış tarihi: 16 Şubat 2022

Dizinin fragmanı, sosyal medyada büyük beğeni topladı ve dizi severler tarafından merakla bekleniyor. Eğer siz de Yangın Günleri’ni izlemek istiyorsanız, hemen #tabii’ye üye olun ve keyifle izleyin.

Sıkça Sorulan Sorular:

Yangın Günleri, hangi tarihte yayınlanmaya başladı?
Yangın Günleri, 16 Şubat 2022 tarihinde yayınlanmaya başladı.

Yangın Günleri, hangi türde bir dizi?
Yangın Günleri, dönem, aile ve dram türünde bir dizi.

Hangi yapımcı, Yangın Günleri dizisini hazırladı?
Yangın Günleri dizisini, Hasan Kaçan yapımcılığında Milim Sanat hazırladı.

Yangın Günleri, hangi sosyal medya hesaplarından takip edilebilir?
Yangın Günleri ve daha fazlası, tabii resmi sosyal medya hesaplarından takip edilebilir. Tabii resmi Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve Tiktok hesapları üzerinden diziye dair güncel haberlere ve fragmanlara ulaşabilirsiniz.

[ad_1]

Yıkımın Gözyaşları: Yangın Günleri | Resmi Fragman #tabii Fragmanı 1

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;
FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Yangın Günleri | Resmi Fragman #tabii

[ad_2]

Yangın Günleri | Resmi Fragman #tabii içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

yangın günleri,yangın günleri dizisi,yangın günleri 1 bölüm izle,yangın günleri bölüm 1,yangın günleri trt,yangın günleri dizisi bölümleri,yangın günleri1 episode,yangın günleri trt bölüm,yangın günleri 1 bölüm trt,trt dizileri,yangın günleri izle,trt,trt1,yangın günleri series,yangın günleri Capitulo,yangın günleri doblado,yangın günleri Episode,tabii,tabii dijital platform,tabii içerikleri,tabi dizileri,dizi izle,trt new platform,trt tabii platform

Yorum yapın