3’te 3 100. Bölüm Fragmanı – 500 Bin TL Sizin Olacak mı? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

3’te 3 Yeni Bölümüyle Çarşamba Gecesi TRT 1’de!

Pelin Çift’in sunumu ve Prof. Dr. Tufan Gündüz’ün yorumlarıyla Türkiye’nin bilgi yarışması 3’te 3’te, hayatın her alanından bilgilendiren, heyecanlandıran, merak uyandıran sorulara yer veriliyor. Tarihten sinemaya, coğrafyadan edebiyata, felsefeden fen bilimlerine tüm alanlarda bilgiyle yarışacak ve bilgiyle kazanacaksınız.

Bilgiyle Yarışın ve Büyük Ödülü Kazanın!

Yarışmacılar 18 adet üç seçenekli soruyu cevaplıyor ve 18 soruyu doğru yanıtlamayı başaran yarışmacı büyük ödüle kavuşuyor!

Tamam mı Devam mı?

Yarışmacıya doğru cevapladığı her 3 sorunun ardından “tamam mı devam mı” sorusu sorulur. “Tamam” diyen yarışmacı doğru cevapladığı son sorunun ödül miktarını alarak yarışmaya veda eder. “Devam” diyen yarışmacı ise daha yüksek bir ödül miktarına ulaşmak için yarışmaya devam eder.

Yarışmanın herhangi bir noktasında yarışmacı, önünde bulunan kırmızı butona basarak yarışmayı sonlandırabilir. Kırmızı butona basan yarışmacı 3’te 3 yaparak ulaştığı son ödül rakamının yarısını kazanarak ayrılır. Yarışmacı her 3 sorudan yalnızca 1 tanesinde kullanmak üzere “bir yanlış şıkkı eleme” hakkına sahiptir. Bu sayede yarışmacı soruya doğru cevap verme ihtimalini %50 oranına yükseltir.

3’te 3 Sosyal Medya Hesapları

3’te 3 Başvurularınız İçin

3’te 3 100. Bölüm Fragmanı – “500 Bin TL Sizin Olacak mı?”

@3te3tv

Sıkça Sorulan Sorular

1. 3’te 3 nasıl bir bilgi yarışmasıdır?

3’te 3, Türkiye’nin bilgi yarışmasıdır. Yarışmacılar çeşitli alanlardan sorulara cevap vererek bilgiyle yarışır ve büyük ödülü kazanmaya çalışır.

2. Yarışmada kaç soru sorulur?

Yarışmada toplamda 18 adet soru sorulur.

3. Yarışmacılar ne kadar ödül kazanabilir?

Yarışmacılar, 18 soruyu doğru yanıtlamayı başarırlarsa büyük ödüle kavuşurlar. Ayrıca, her 3 doğru cevaptan sonra yarışmacılar “tamam mı devam mı” sorusuyla ödül miktarını belirleyebilirler.

4. Yarışmacılar hangi haklara sahiptir?

Yarışmacılar, yarışmanın herhangi bir noktasında yarışmayı sonlandırabilir, kırmızı butona basarak 3’te 3 yaparak ulaştıkları ödülün yarısını kazanabilirler. Ayrıca, her 3 sorudan yalnızca 1 tanesinde “bir yanlış şıkkı eleme” hakkını kullanabilirler.

3'te 3 100. Bölüm Fragmanı - 500 Bin TL Sizin Olacak mı? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1


İşte 3’te 3 100. Bölüm Fragmanı – “500 Bin TL Sizin Olacak mı?” @3te3tv Fragmanı:

3'te 3 100. Bölüm Fragmanı - 500 Bin TL Sizin Olacak mı? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
3’te 3 100. Bölüm Fragmanı – “500 Bin TL Sizin Olacak mı?” @3te3tv

trt1,trt,3’te 3,3’te 3 yeni bölüm,3’te 3 son bölüm,3te3,3te3 pelin Çift,Pelin Çift,pelin cift,3’te 3 95,3’te 3 95. bölüm fragmanı

3’te 3 100. Bölüm Fragmanı – “500 Bin TL Sizin Olacak mı?” @3te3tv içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın