Aile 11. Bölüm 2. Fragman | Sana verdiğim sözü tutamadım… , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Aile 11. Bölüm İnceleme: Aslan’ın Dönüşü ve Hülya’nın Zor Seçimi

Aslan’ın Karar Anı

Aile’nin 11. bölümünde, Aslan artık babasına dönüşmüş ve Soykanların karşısında durmaktadır. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilen Aslan, Devin’i korumak için ona son çıkışı gösterir. Devin ya aileden uzaklaşacak ya da Aslan’la kalıp ailenin bir parçası olacaktır. Bu karar Devin için zor olsa da, Aslan’ın gerçekleri açıklaması iki aile arasındaki savaşı başlatır.

İlyas’ın Tehdidi

İlyas, Soykanların hayatını cehenneme çevirmeye and içer ve Hülya ve Devin’i hedef alır. Hülya, İlyas’ın kapısını çalar ve Soykanların geçmişiyle ilgili büyük sırrı bilen İlyas, ailesine dokunmama karşılığında Hülya’yı hayatının en zor seçimini yapmaya mecbur bırakır.

Devin’in Yüzleşmesi

Ati’nin ölümünden sonra polis soruşturması başlatılır ve Devin, Soykan olmanın gerçekleriyle yüzleşmeye devam eder. Ailenin yanında kalıp yalan ifade mi verecektir yoksa gemileri yakıp aileyi karşısına mı alacaktır? Bu karar, herkesin kaderini etkileyecek bir karardır.

Hülya’nın Zor Seçimi

Hülya, İlyas’ın kendisini mecbur bıraktığı seçim karşısında herkesin kaderini etkileyecek bir karar alır. Bu karar, Soykanları ölümle burun buruna getirecektir.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yusuf Soykan’ın ölüm yıldönümünde yaşanacak büyük bir olay, Soykanları ölümle burun buruna getirecektir. Aile’nin yeni bölümü Salı saat 20.00’de Show TV’de izleyicilerle buluşacak.

Abone Olmayı Unutmayın!

Aile’nin yeni bölümlerini kaçırmamak için Show TV YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Aile’nin 11. bölümünde neler yaşandı?

Aslan, babasına dönüşmüş ve Soykanların karşısında durmaktadır. Devin, Aslan’la kalıp ailenin bir parçası olabileceği gibi aileden uzaklaşma seçeneği de vardır. Hülya, İlyas’ın kapısını çalar ve Soykanların geçmişiyle ilgili büyük sırrı bilen İlyas, ailesine dokunmama karşılığında Hülya’yı hayatının en zor seçimini yapmaya mecbur bırakır.

Aile’nin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Aile’nin yeni bölümü Salı saat 20.00’de Show TV’de yayınlanacak.

Aile’nin yeni bölümlerini nereden izleyebilirim?

Aile’nin yeni bölümlerini Show TV YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Aile 11. Bölüm 2. Fragman | Sana verdiğim sözü tutamadım... , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1

[ad_1]

İşte Aile 11. Bölüm 2. Fragman | “Sana verdiğim hiçbir sözü tutamadım…” Fragmanı:

Aile 11. Bölüm 2. Fragman | Sana verdiğim sözü tutamadım... , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Aile 11. Bölüm 2. Fragman | “Sana verdiğim hiçbir sözü tutamadım…”

[ad_2]

show,show tv,showtv,show dizi,show dizileri,turkish series,turkish channel,tv channel,turkish drama,entertainment,eğlence,AİLE,AİLE DİZİ,kıvanç tatlıtuğ,serenay sarıkaya,aile yeni tantıım,aile 11 bölüm,aile 11. bölüm fragmanı,aile teaser,aile 11. bölüm 2. fragman,aile ön izleme,aile show tv,aile dizisi show tv izle,aile yeni fragman,aile yeni tanıtım,aile son bölüm,aile dizisi izle,aile 11

Aile 11. Bölüm 2. Fragman | “Sana verdiğim hiçbir sözü tutamadım…” içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın