Aile Dizisi 10. Bölüm – Soykan mıyım? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Aile 10. Bölüm İncelemesi: Soykan Mı Oldum?

İlyas’ın Gelişi ve Soykanlar’ın Tehlikesi

İlyas’ın aniden ortaya çıkması, Soykanlar’ın büyük bir tehlike ile karşı karşıya kalmasına sebep olur. İlyas, oğlunun kaybolmasının nedenini araştırmaya koyulurken, gerçeklerin ortaya çıkması artık an meselesidir. Aslan, ailesini İlyas’tan korumaya çalışırken, bir yandan da babasına dönmemenin mücadelesini verir. Hülya ise avukatın karısının ölmediğinden şüphelenerek, olayı kökünden çözmek için harekete geçer.

Devin’in İmdadına Yetişmesi

Devin’in babası tarafından evinden atılan annesinin imdadına yetişmesi, Soykanlar arasında yeni bir gerilim yaratır. Artık evsiz kalan Neşe, bir süreliğine çiftlikte yaşamaya başlarken, Devin ise babasıyla hesaplaşmak için Soykan kurallarına göre oyun oynar.

Leyla’nın Boşanma Kararı ve Tartışmalar

Aile yemeğinde Leyla’nın boşanma kararını açıklaması, tüm aileyi derinden etkiler ve büyük tartışmalara sebep olur. Diğer taraftan kaybedecek hiçbir şeyi olmadığını düşünen Cihan, Aysel’in hamile olduğunu öğrenir.

Oğlunun Ölümündeki Şüpheler ve Büyük Dersler

İlyas, oğlunun ölümündeki şüpheleri takip ederek, sonunda bir iz bulur. Diğer taraftan ailesi üzerindeki hakimiyeti sarsılan Hülya, Devin’e büyük bir ders verirken; Ati’nin, Ceylan üzerindeki karanlık emellerini öğrenen Aslan ise artık gözünü karartacaktır. Acaba yıllardan beri kaçtığı Yusuf Soykan’ın ruhu şimdi Aslan’ı esir alacak mıdır?

Yönetmen, Senaryo ve Oyuncular

Aile’nin 10. bölümünün yönetmenliğini Ahmet Katıksız yaparken, senaryosunu Hakan Bonomo kaleme aldı. Yapımcılığını Kerem Çatay’ın üstlendiği dizinin müzikleri ise Toygar Işıklı tarafından hazırlandı. Oyuncu kadrosunda Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nur Sürer, Nejat İşler, Canan Ergüder, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Mert Denizmen yer alıyor.

İzleyicilerin Merak Ettikleri

  • İlyas’ın oğlunun ölümüne sebep olan gerçek nedir?
  • Aslan, Yusuf Soykan’ın ruhu tarafından esir alınacak mı?
  • Leyla’nın boşanma kararı, Soykan ailesinin geleceğini nasıl etkileyecek?
  • Devin’in babası ile hesaplaşması, ne gibi sonuçlar doğuracak?

Aile’nin 10. bölümü, heyecan dolu sahneleri ve sürükleyici senaryosu ile izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Puhutv’de yayınlanan dizi ve daha fazlası için abone olmayı unutmayın!

Aile Dizisi 10. Bölüm - Soykan mıyım? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Aile 10. Bölüm – Soykan Mı Oldum? Fragmanı:

Aile Dizisi 10. Bölüm - Soykan mıyım? , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Aile 10. Bölüm – Soykan Mı Oldum?

[ad_2]

aile,aile dizisi,show tv,puhutv,serenay sarıkaya,kıvanç tatlıtuğ,سرناي ساريكايا,كيفانش تاتليتوغ,ay yapım,nejat işler,canan ergüder,ushan çakır,family,sopranos,Umutcan Ütebay,Yüsra Geyik,family drama,أسرة,خاندان,خانواده,семья,семейная драма,familia,türk dizisi,turkish drama,türk dizileri,aile fragman,aile 1. bölüm,aile dizi müzikleri,türk dizileri izle,aile izle,aile full hd,Серенай Саръкая,سرنای ساریکایا,کیوانچ تاتلیتوغ,aslan,devin,asdev,devas

Aile 10. Bölüm – Soykan Mı Oldum? içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın