Aile Dizisi’nin 10. Bölümünde Duygusal Veda Öpücüğü! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi

Aile Dizisi 10. Bölüm İncelemesi: Gerçeklerin Ortaya Çıkması Artık An Meselesi

Bölüm Özeti

İlyas’ın ani gelişiyle Soykan ailesi büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. İlyas, oğlunun ortadan kaybolmasının nedenini araştırmaya başlar ve gerçeklerin ortaya çıkması artık an meselesidir. Aslan, ailesini İlyas’tan korumaya çalışırken babasına dönmemenin mücadelesini verir. Hülya, avukatın karısının ölmediğinden şüphelenir ve olayı kökünden çözmek için harekete geçer.

Bu bölümde Devin, babası tarafından evinden atılan annesine yardım eder ve Neşe bir süreliğine çiftlikte yaşamaya başlar. Devin, Soykan kurallarına göre babasıyla hesaplaşırken, Leyla’nın boşanma kararını açıklaması büyük tartışmalara neden olur. Cihan, Aysel’in hamile olduğunu öğrenirken, İlyas oğlunun ölümündeki şüpheleri takip eder ve sonunda bir iz bulur.

Diğer taraftan, Hülya, Devin’e büyük bir ders verirken, Aslan, Ceylan üzerindeki karanlık emellerini öğrenir ve gözünü karartır. Acaba yıllardan beri kaçtığı Yusuf Soykan’ın ruhu şimdi Aslan’ı esir alacak mıdır?

Dizi Detayları

Yönetmen: Ahmet Katıksız

Senaryo: Hakan Bonomo

Yapımcı: Kerem Çatay

Müzik: Toygar Işıklı

Yapım: Ay Yapım

Oyuncular

  • Aslan Soykan: Kıvanç Tatlıtuğ
  • Devin Akın: Serenay Sarıkaya
  • Hülya Soykan: Nur Sürer
  • Cihan Soykan: Nejat İşler
  • Leyla Soykan Sayıcı: Canan Ergüder
  • İbrahim Soykan: Levent Ülgen
  • Seher Soykan: Emel Göksu
  • Tolga Sayıcı: Mert Denizmen

Aile Dizisi Hakkında

Aile, Ay Yapım tarafından hazırlanan ve Puhu TV’de yayınlanan bir Türk dizisidir. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nur Sürer, Nejat İşler, Canan Ergüder, Levent Ülgen, Emel Göksu ve Mert Denizmen gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Aile Dizisi Kaç Sezon?

Aile dizisi şu anda 2 sezon devam etmektedir.

Aile Dizisi Nerede Çekiliyor?

Aile dizisi İstanbul’da çekilmektedir.

Aile Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

Aile dizisi Puhu TV’de yayınlanmaktadır.

Aile Dizisi'nin 10. Bölümünde Duygusal Veda Öpücüğü! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 1
[ad_1]

İşte Aile 10. Bölüm – Veda Öpücüğü… Fragmanı:

Aile Dizisi'nin 10. Bölümünde Duygusal Veda Öpücüğü! , fragmanı, bölüm tanıtımı İncelemesi 3

Fragman Açılmıyorsa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz (Click to watch the video); FRAGMANI RESMI SAYFASINDA IZLEMEK ICIN TIKLAYIN
Aile 10. Bölüm – Veda Öpücüğü…

[ad_2]

aile,aile dizisi,show tv,puhutv,serenay sarıkaya,kıvanç tatlıtuğ,سرناي ساريكايا,كيفانش تاتليتوغ,ay yapım,nejat işler,canan ergüder,ushan çakır,family,sopranos,Umutcan Ütebay,Yüsra Geyik,family drama,أسرة,خاندان,خانواده,семья,семейная драма,familia,türk dizisi,turkish drama,türk dizileri,aile fragman,aile 1. bölüm,aile dizi müzikleri,türk dizileri izle,aile izle,aile full hd,Серенай Саръкая,سرنای ساریکایا,کیوانچ تاتلیتوغ,aslan,devin,asdev,devas

Aile 10. Bölüm – Veda Öpücüğü… içeriği sitemizde barındırılmamakta ve resmi sayfasına yönlendirilmektedir. Tüm içerikler tamamen tanıtım ve inceleme amaçlıdır. Amacı dışında olduğunu düşünüyorsanız ve telif, hukuksal vb. konularda iletişim için tıklayın .

Yorum yapın